Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » AZ első randin mit is szabad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AZ első randin mit is szabad?

Figyelt kérdés

Tehát pl:kiakad a csaj,ha már az első randi végén megpróblod megcsókolni?

Vagy ha egyből az elején mikor monjuk találkoztok egy parkban(mert igy volt megbeszélve) és onnan elindultok egy kávézó felé akkor hogyan reagálna ha egybő megfogom a kezét?.....



2013. márc. 23. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi, ezeket mind szabad, és ha szeret téged a lány, akkor örülne is neki:)
2013. márc. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Még nem találkoztunk,meg nincs is rá esély csak ha facebookon hivom el
2013. márc. 23. 16:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem első randin még ne. De egyénfüggő. Látni fogod,ha annyira akarja... Ez amúgy kortól és tapasztalattól is függ.
2013. márc. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind olyan dolog hogy éppen szabad, de azért okosan kell. Feltételezem fiatal vagy. Az elején szerintem ne nyúlj rá egyből a kezére.

Persze ez is olyan hogy attól is függ mióta ismered, honnan stb. Mert ha hónapok óta beszélgettek neten, és mennek már a szívecskék meg a csókos szájak, akkor lehet ezeket amiket leírtál.

Ha még valami frissebb dologról van szó, és csak finom udvarolgatás megy, akkor az elején egy-egy érintés, vagy simítás a kezén, vállán, hátán, amit érdemes megpróbálni. De ne feltűnően, hanem mondjuk beépítve a beszélgetésbe, gesztusokba egy-egy érintés. Ha ezekre jól reagál, nem néz furcsán, meg nem húzza el a kezét, vállát, akkor esetleg lehet próbálkozni a kézmegfogással. Csók az 1. randi végén, szerintem csak akkor ha nagyon úgy áll a helyzet. 2-3. randit szerintem azzal illik megvárni.

2013. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mióta ismered? mert ha már régebb óta akkor nyugodtan megfoghatod a kezét de ne csókold meg semmiképpen sem.
2013. márc. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lánytól és helyzettől függ. Volt már, hogy megcsókoltak első randin, és nagyon örültem neki, de volt már olyan randim, ahol nem örültem volna, ha megpróbálja az adott fiú.
2013. márc. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ismerem. Most akarom megismerni
2013. márc. 23. 17:04
 8/12 anonim ***** válasza:

Én személy szerint csak arcra puszit, és egy nagy beszélgetést engednék az első randin. Hiszen ha nem ismerek valakit eszembe sem jutna másképp tenni. Majd a következőn esetleg, ha bejött az illető.

(Bár a kérdés számomra már nem lesz aktuális, de mindig így voltam)

24N

2013. márc. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb a csókkal/kézfogással várni, főleg így, hogy nem ismered.

Nekem legalábbis rontott már el alakuló kapcsolatot az, hogy túl gyorsan volt csók.

2013. márc. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

pukizni nem szabad :DDDDD


am meg hát, helyzet adja magát

sztem a kézmegfogást se egyből, majd érzed

lesz majd egy 'tudatalatti kommunikáció' köztetek, mikor mondhatni mentálisan, tudat alatt közelebb enged magához

persze ez így nehéz, nekem sincs benne nagy rutinom, de meg lehet ezt érezni

2013. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!