Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak az ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak az ismeretlen csajnak mielőtt elhívnám randizni?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, látásból ismerem. Múltkor nem tudtam megszólítani mert nem volt rá lehetőségem. Jobb lenne személyesen, de ki tudja mikor látom megint. FB-n mit írjak neki? -Szia, még nem ismerjük egymást.... Volna kedved találkozni?-
2013. márc. 24. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
például !
2013. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez túl gyors, lehet, hogy letámadásnak venné. Először kérdezgesd, beszélgess vele egy kicsit, és csak utána hívd el. De ez csak az én véleményem. Várd meg mit írnak a többiek.
2013. márc. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, de chaten utálok ismeretlen csajokkal beszélgetni, élőbe kicsit könnyebb. Arra gondoltam bemutatkozok, elmondom h nagyon szimpatikusnak tűnt és szívesen megismerném. Megkérdezem hogy lenne e kedve találkozni. Miről csacsogjak még vele mielőtt elhívnám?
2013. márc. 24. 11:33
 4/7 anonim ***** válasza:
És mi van, ha a lány csak egy nőcsábásznak tart és megijed tőled? Beszélgess előbb vele a neten, hívd videóchatre vagy mittudomén, de azonnal ne akarj vele találkozni! 1 hét internetes beszélgetés, levelezgetés előzze meg legalább a találkozást. Ennyi idő alatt kiderül mennyire passzoltok egymáshoz és van-e értelme személyesen is találkoznotok.
2013. márc. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyanarról beszélj vele neten, mint az élő találkozásnál beszélnél :)

Manapság egyébként nagyon nagy érték az idő, és az emberek nem szeretik ismeretlenekre "pazarolni". Szóval az egy dolog, hogy a csaj válaszolgat a leveleidre amikor amúgy is a gép előtt ül és csinál 1000 dolgot, de az, hogy 1-2 órát feláldozzon hogy találkozzon egy ismeretlennel, már más dolog. Fontold meg ezt is. Ha beszélgetsz vele párszor akkor már sokkal valószínűbb, hogy igent mond a meghívásodra.

2013. márc. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

20 felett szerintem érdes lenne élőben találkozni kár felesleges köröket futni chateléssel. Írsz neki, hogy legutóbb mikor láttad nem volt rá alkalmad leszólítani és most szeretnéd megtenni és ismerkedés céljából szeretnéd elhíni egy kávéra vagy egy sétára. Ez nem is randi lenne csak egy "mesterséges" találkozó és élőben egyből látni fogod rajta, hogy érdes randira elhívni vagy nem. A cset sok félre értést szülhet arra nem is beszélve, hogy akkor minden nap ráírni, hogy mizu meg hogy telt a napd elég "gyerekes". Az a legtisztább ha elhívod ha nem jön akkor meg nem vagy neki szimpatikus és elfelejtitek egymást.

Ha egy értelmes, érett csaj akkor fogja értékelni az elhívásodat de ha zukkemberg szindromában szenvedő tinicsaj akkor lépj túl rajta.

2013. márc. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gerifan válasza:
Helló, kő kóla? :D
2014. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!