Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék orosz férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék orosz férfiakkal ismerkedni Budapesten?

Figyelt kérdés
Olyanoktól várok tippet/tanácsot, akik jártasak a témában.:)

2013. márc. 26. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mért pont orosz?

Én ha látnék meg beszélgetnék valakivel, akkor tudnám eldönteni, hogy mennyire szimpi, nem az alapján hogy kik a legközelebbi felmenői, másfelől valakinek lehetnek magyar meg akármilyen szülei/nagy szülei, lehet hogy több orosz elődje van, mint sok Oroszországban született embernek, másfelől meg akárkinek lehet akármilyen stílusa, arcvonása. stb, stb, ennek így nem sok értelme van, hacsak azt nézzük hogy mindenhol rengeteg félék az emberek minden szempontból.

2013. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Marha jellegzetes vonásaik vannak, nekem pedig kifejezetten tetszik ez a típus.:)
2013. márc. 26. 22:16
 3/8 anonim ***** válasza:
ukrán nem jó? ők is ugyan úgy néznek ki...
2013. márc. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ukránnal is ismerkednék.:)
2013. márc. 28. 15:12
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem volt 2 orosz pasim, meg egy ukrán.

az ukrán balhés volt de jószívű azzal akit szeretett (velem) az oroszok mindenkivel szívtelenek.

én ha járnék újra külföldivel, biztos nem orosz lenne

mindegyiket váratlanul ismertem meg, szóval nincs rá "recept"

2013. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Húúú én Londonban találkoztam egy ukrán turista sráccal, olyan édesen beszélt angolul :D

Megkérdezte, hogy hol van most, mert teljesen el van tévedve, erre mondtam, hogy én is eltévedtem. Jót nevettünk, hogy pont tőlem kérdezte meg. Áááááá iszonyat helyes volt, úgy sajnálom, hogy nem kérte el a számom... pedig úgy nézett a szemembe <3

2013. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy ilyen: [link]

<3 <3

2013. márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2013. ápr. 6. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!