Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiúk, ti hogy szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk, ti hogy szoktatok csajozni? Mennyire reménytlen így a helyzet csajozás terén? Szerintetek csúnya fiúként is lehet vagy volt már szép, vonzó barátnőtök? Ha igen hogy sikerült szép barátnőt szereznetek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én lány vagyok és szerintem szép is, és pl nekem sem számit nagyon, hogy néz ki a srác, inkább a belső...(de van barátom)
2013. márc. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
42%
Szerintem nincs csúnya lány vagy fiú... ezt mindenkinek kell eldöntenie,hogy kinek, ki tetszik. :-) Volt egy időszakom, mikor igénytelen voltam, de jött egy angyal és kihúzott a mélypontból. <#
2013. márc. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezer like Horváth Luciannak.
2013. márc. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csúnya fiúként az örök magányra kell felkészülni. Az itteni válaszok alapján, akik elvileg már jártak "csúnya" fiúval, ők átlagosokkal jártak, akiket esetleg a barátnőik csúnyának láttak. Valójában a csúnya pasik senkinek sem kellenek, szóval teljesen reménytelen a dolog.
2013. márc. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Válj szépfiúvá és egyből lesznek partnereid... csak lehet hogy nem lesz p*ncijuk.
2013. márc. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha csúnya vagy, ne számíts arra, hogy a legjobb bombázó csajt kapod meg.
2013. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csúnyáknak a csajozás titka? Mi sem könnyebb annál - rengeteg pénz és Ferrári.


Én 09:13-mal értek egyet. Csúnyaként és szegényként egyszerűbb ha megszokod a magányt, a nők simply emberszámba se vesznek, sajnos ilyen selejt világban ilyen selejt a helyzet is. A felfogásukon amblokk kéne változtatni, de az meg lehetetlen.


18:42, az se megoldás hogy összejön akkor egy prasnyával, aki senkinek se kell. Még mindig jobban teszi, ha egy jócsajra nyomul, akinek esetleg minden ujjára jut pasi, de kényszerből ne válasszon már egy rondát "csak azért hogy legyen" alapon :D

Jobb egy dúsan terített asztalon megosztozni másokkal, mint egyedül megenni a szart...

2013. ápr. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A pénz sem minden, mert azzal csak a pénzéhes ribiket lehet felcsípni. Nem igazán barátnőnek valóak. Egy rendes, kedves lányt még pénzzel sem lehet szerezni, ha az ember annyira undorítóan, rettenetesen és rémségesen ocsmány, mint én.
2013. ápr. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nah... Ismétlem nincs csúnya ember... Más embereknek csak igényeik vannak. Ez olyan, mint mikor elítélik az agyon tetovált embereket. A társadalomnak is van saját igénye. Ez egy fajta tabu lenne


Ha csúnya valaki annak annyit monddok, hogy : Fogorvos. Sok fürdés. Napi 2L víz fogyasztása.

Szóval csak annyi, hogy kicsit jobban ápolja magát.


És a lányszerzésbe is tudok pár tippet adni. :)


Kicsit magamról: 13, 14 évesen én csúnya voltam, de +2-3 évre leálltam a folyamatos számítógépezéssel meg minden beteges dologgal.

Rendszeresen erősítek, mozgok, napi 2x fürdök, ápolom a testem, folyton programot szervezek, minden nap elmegyek a barátnőmhöz is meg stb... :)

2014. jan. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 OttDody válasza:
13/F Vagyok és nekem is van egy szép barátnőm és úgy kéne kezdeni hogy összebarátkozol vele, ki kell tapasztalnod hogy mit szeret mit nem... Ismerkedjetek meg, stb..
2014. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!