Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a teendő, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha egy fiú minden próbálkozása ellenére csak a kigúnyolást, elutasítást kapja folyton a lányoktól és emiatt már kezdi gyűlölni a csajokat, kezd elege lenni, hogy mindenki a külső alapján ítélkezik felette?

Figyelt kérdés

Mindenféle csajnál próbálkoztam, de valahogy egyik sem volt rám vevő, sőt nem egy lány kigúnyolt, rondának nevezett, megalázott nyílvánosan, pedig én nem is ártottam neki csak volt tököm próbálkozni. MIndenki azzal cseszegetett, hogy nem merek kezdeményezni, hát elkezdtem minden hétvégén leszólítgatni csajokat és csináltam folyamatosan egy évig, de annyira beigazolódott, hogy minden lány ösztönösen a magas, jóképű, izmos fiúkra bukik, ami én nem vagyok, hogy ezek tán már betelt a pohár, nem akarom megaláni magam előttük újra és újra elszenvedni, hogy én milyen kis senki vagyok hozzájuk képest, csak, mert ők lányok és várhatnak a tökélyre én meg még megaláztam magam azzal is, hgoy full ronda csajoknál tepertem, de képzeljétek még az egyik ilyen full ronda csaj volt képes lerondázni engem! Mégis miért lettek a csajok ennyire válogatósak külsőre, hát senkinek sem számítanak már a belső értékek?!

Úgy érzemk, hogy a lányok érzéketlen, kegyetlen lényeg, akik csak a jóképű szuper külsejű fiúkkal kedvesek, így érthető , ha nekem a mai napig csak fiú haverjaim vannak, ők legalább támogatnak és nem bántanak, hogy milyen ronda vagyok. Sokszor sírok, mert tudomk hogy ronda vagyok és ssosm fog egy lány sem vonzódni hozzám, de haveromék mindig támogatnak és bátorítanak, hogy próbálkozzak, hgoy van egy rendes lány valahol, de én már nem hiszek ebben, szerintem minden lány csak a szuper pasira vágyik, nem is számít nekik a külsőn, menő ruhákon, cipőkön vagyonon tuúl más, nagyot csalódtam a mai lányokban. :(

Apám is full ronda, de az ő idejénben még becsülték a fiúkat, ha próbálkoztak keményen a lányoknál, ma már msá világot élünk, sajnos. :/


2013. márc. 27. 00:56
 1/10 anonim ***** válasza:
keress egy buliban valami részeg csajt, vagy járj prostizni
2013. márc. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Christian Death ***** válasza:
Vak csajt probalj talalni, szerintem az lesz a legjobb kombinacio.
2013. márc. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem is.

először kukázd össze bulikban azt akit lehet,hétköznap dugj örömlánnyal,hogy szokd a női közelséget a testét,így lassan sikerül felépítened magad gyakorlati tapasztalatban és minőségben feljebb léphetsz.

2013. márc. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért rinyálsz. Rengeteg szép lányt látok számomra borzasztóan ronda fiúval. Attól még, hogy te valamit nagyon elcseszel nem a lányokat kell utálni. Persze nem védem őket. Tudom, hogy sok gonosz, nagyképű és rosszindulatú lány van. Próbálj meg szelektálni és kiszűrni a selejtet.
2013. márc. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Pj0tr ***** válasza:

Ezt a nyálverést már ne is haragudj...

Az, hogy odamész és előadsz valamit - nem tudom, hogy hogyan csinálod, de biztosan valamit rosszul csinálsz - még nem jelenti azt, hogy keményen megdolgoztál érte. Hja... Ez itt nem a kommunizmus. Tudod mi jár ma már mindenkinek alanyi jogon? A szája.

Vagy te úgy kalkulálsz, hogy ha befektetsz egy lányba 5 percet (vagy akár több hetet is) akkor már neki automatikusan szét kell tennie a lábát?

A legfontosabb, hogy ne add fel! Messziről látszik a kétségbeesés az embereken és az riasztó.

Fejlesszed az intelligenciád és a műveltségedet és akkor ha valaki megpróbál megalázni, simán visszaborítod rá a sz@rt. Lehet, hogy ő maga fel sem fogja teljesen a replikát, hisz ahhoz intelligencia kell, hogy ne alázzuk meg a másikat csak azért mert hozzánk szólt, de te illetve mások már érteni fogják. :)

Ettől függetlenül kíváncsi lennék a másik oldal véleményére. Mert könnyen előfordulhat az is, hogy te azt csak hiszed, hogy a buliban milyen jófej vagy.

Tudom, hogy túl megyek már a határon, de tanulmányozd át ezt a cikket: [link]

2013. márc. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, így járnak a ronda fiúk. Én is mindig így járok, próbálkozok, de sajna mindig csak elküldenek a fenébe, mert ronda vagyok. (Bár nekem régebben voltak lány barátaim, de mind csak kihasznált, jelen pillanatban egy barátom sincs, de ez más kérdés.) Ronda fiúként az örök szüzességre kell felkészülni.
2013. márc. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lenyeli a békát.
2013. márc. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2013. márc. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Velem a pasikkal van ugyan ez...
2013. márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most nem azért de szerinted a csajok mit kapnak?

Azok akik nem full extrás szexy macák? Ez sajna így van. A rondák megszívják.

2013. márc. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!