Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 16 év körüli fiúk milyennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 16 év körüli fiúk milyennek képzelnek el egy 18-19 éves lányt/nőt?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi:) köszi :)

2013. márc. 28. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Hogy jobbna el lehet beszélgetni vele,mint egy korombeli csitrivel.

16/F

2013. márc. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A szellemi érettség nem kor függvénye. :D
2013. márc. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

igazából komolyabbnak mint a 16éveseket... jobb "társnak" egy kapcsolatban....aki már nem csak egy éjszakás kalandokat szereti:)


17/F

2013. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Emberek ***** válasza:
100%

hát én magamból indulok ki. szívesebben jönnék össze egy idősebb lánnyal, mert azt mondták tanárok, ismerősök, és még sokan, hogy érettebb vagyok a koromnál. ettől fogva valahogy nem tudok "úgy" nézni a velem egykorú lányokra /persze tisztelet a kivételnek, mert van ilyen/.

16/f

2013. márc. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Egy 18 éves mitől komolyabb, mint egy 16? :D

Ne vicceljetek már.. :D Még nőnek se lehet igazán nevezni őket, inkább maradjunk a lánynál :D

25 év alatt a lányok döntő többsége - persze minden tiszteletem a ritka kivételeknek - éretlen, önző, komolytalan és szűk látókörű.

Persze ez nem baj, mert a srácok döntő többsége is pontosan ilyen, szóval jól kiegészítik egymást :D


31/F

2013. márc. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

31/F! Úgy gondolom abban a fiatal korban az a pár év igenis sokat számít. Egyik már majdnem leérettségizett és főiskola, egyetem felé kacsingat, másik pedig nemrég még általános iskolába járt, a középiskola elején van csak.

27/N

2013. márc. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én viszont úgy gondolom, hogy gyakorlatilag semmit sem számít. Ugyanúgy középiskolába járnak, ugyanúgy a bulizás érdekli őket, egyetem/főiskolát is az alapján választanak, hogy: 1. "Hol kell a legkevesebbet tanulni" 2. "Hol lehet a legtöbbet bulizni." 3. "Hol vannak a legjobb pasik". Nem véletlenül van olyan nagy divatja a média, kommunikáció, meg rendezvényszervező(wtf??) meg más hasonló nevetséges büfészakoknak, amit még egy szellemi fogyatékos is röhögve elvégez.

Persze megint csak mondom, tisztelet a kivételnek.


31/F

2013. márc. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Bögyösebbnek mint egy 16 évest!:)

16/F

2013. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

OFF:

Kedves 31/F!

Te mivel foglalkozol megkérdezhetem?

Az még nem jutott eszedbe, hogy azért mennek oda, mert az érdekli őket? Nem lehet mindenki fizikus, csillagász, meg matematikus.. Szerencse, hogy odaírtad, hogy tisztelet minden kivételnek.


ON:

Földig érő lábak, hosszú haj, kicsit nagyobb mell és fenék. Simán vannak olyan lányok, akik 20 évesnek néznek ki, pedig csak 15 évesek :D


17f

2013. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hat en 16 vagyok es srac hat nekem a legjobb az egyik legjobb lany ismerosom 14 es vele tenyleg eltudok bezelni komoly dolgokrol mert nekem a tanaraim barataim aszt mondtak es neki is hogy mi tudjuk mikor van helye a viccnek es mikor kel komolyan viselkedni tehat ez nincs korhozkotve viselkedhet komolyan egy 14-15 eves lany is ja es fiuk a lenyeget kihagytam hogy nagyon dogos a csaj
2013. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!