Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találjak meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak meg egy lányt, aki megtetszett egy orvosi rendelőben?

Figyelt kérdés
Párszor összenéztünk (legalábbis, szeretném ezt hinni). Lépni felé, akkor nyuszi voltam, de gondoltam, meghallgatom a nevét, mivel előttem érkezett és ment is be. A nevét hallottam is, de nem biztos, hogy jól, mert keresem a neten, de nem találom. Utólag jutott eszembe, hogy meg kellett volna kérdezni a dokinőt a lány nevéről, de nem tettem. Egyáltalán, kiadnák a nevét? Te mit tennél ilyen esetben?
2013. márc. 28. 11:43
1 2
 1/12 ASOT ***** válasza:

Nem adnák ki a nevét. Hacsak nem egy régi jó ismerőse vagy a dokinak vagy a nővérnek.

Ha elküldték valami vizsgálatra akkor vissza fog még menni a leletekkel, de az is lehet hogy ha a gyógyszerek a kezelés amit kap nem szűnteti meg a betegségét vagy a problémáját ami van akkor is visszamegy majd.

De lehet h csak gyógyszert volt bent felíratni....az meg havi 1 alkalom.....


Szóval próbálj visszajárni a rendelőbe.

2013. márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam, hogy nem adnák ki a nevét.


havi 1 alkalom gyógyszer… Fül-orr gégészetről van szó, nem biztos, hogy visszajár a rendelőbe.

2013. márc. 28. 12:03
 3/12 anonim ***** válasza:

Jaj, figyelj!


Menj vissza bátran, mintha bajod lenne, és mond el őszintén a dokinak, hogy mért vagy ott :P

Ha van egy kis szíve, és humorérzéke, akkor segít.

Csak tudd, hogy hány körül voltál ott!

Hidd el nem olyan harapósak az emberek, ha jól adod elő amit akarsz, és nem kirabolni akarod :D

Milyen jó történet lenne már, hogy így jöttetek össze :D

2013. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi!! Gondoltam én is hasonlóra, hogy írnék a dokinőnek, ha megtalálnám az e-mail címét, de visszamenni sem butaság… Meggondolom és kérek egy újabb időpontot a dokinőhöz! Én 15h-ra voltam bejelentkezve, a lány meg 14:45-re, ezt mondta is…
2013. márc. 28. 16:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Menj vissza! :D
2013. márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 zaphod ***** válasza:
Próbáld meg. Ha én lennék az orvos, segítenék neked, de sajnos az orvosi titoktartási kötelezettség miatt nem mondhatnék róla semmit, még a nevét sem. Kérd meg inkább az orvost, hogy adjon át neki egy üzenetet, amikor legközelebb jön, azt megteheti.
2013. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen, erre gondoltam én is. Biztos van elérhetőségük Hozzá, és hagyhatnak ők üzenetet neki. Már kértem is előjegyzést, kedden megyek is az orvoshoz. Remélem, nem késő. Szerdán voltam ott, akkor láttam a Hölgyet!


Köszi!!

2013. márc. 31. 00:43
 8/12 A kérdező kommentje:

Ma voltam a dokinőnél; sajnos, nem voltak túl kooperatívak. :( Kissé furcsán néztek rám és kissé furcsán is éreztem magam. Nem hagyhattam üzenetet és nem is adták ki az elérhetőségét a lánynak. Persze, ezt tudtam is, ezzel indítottam.


Mission failed.

2013. ápr. 2. 13:04
 9/12 anonim ***** válasza:

De te legalább mindent megtettél!

És a tanulság, ha látsz egy lányt, akkor ne várd meg míg elsétál! Ott és azonnal szólítsd meg! :D

Amúgy értem én az orvosi titoktartást, de nem hinném, hogy úgy néztél volna ki mint egy bérgyilkos, vagy ügynök, aki gonosz célokra akarja felhasználni a lány nevét...

Szóval legfeljebb ez az ő segítőkézségükről tanubizonyság.

Ennyi.


Úgyhogy fel a fejjel! :D

2013. ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, úgy érzem, mindent megtettem. Nem volt kedvük segíteni. Ennyi. :)


Mindegy! A Sorsra fogom, hogy ennek ÍGY KELLETT TÖRTÉNNIE.


Tényleg nem úgy nézek ki mint egy bérgyilkos, vagy ügynök! :) Ráadásul, a doki betege vagyok, lakcímmel, TAJ kártyával, mindennel. Ráadásul, a doki rögtön levette, hogy mi a szitu, mondta is, hogy ők nem "házasságközvetítők". :)


"És a tanulság, ha látsz egy lányt, akkor ne várd meg míg elsétál! Ott és azonnal szólítsd meg!"

Ezzel az a bökkenő, hogy nincs jó szövegem és nem voltam biztos magamban. Nekem ilyenkor kell valami szituáció, csak úgy odamenni, nem az én stílusom. Sajnos. McFly vagyok!! :(

:))

2013. ápr. 2. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!