Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú aki nagyon tettszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tettszik hogy tudnám randira hívni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Nagyon tettszik és szeretnék vele randizni! Csak mindig zavarba jövök tőle! És nem tudom hogy hova hívhatnám el! Az a legnagyobb gond hogy az oszt. társam az ő húga és ő nem tudja hogy nekem tettszik a bátyja! És akkor tuti megharagudna rám ha elhívnám valahova! :| Tippek?

2013. márc. 30. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy haragudna(kivéve ha utál téged). Szerintem segíthet, de megpróbálhatod egyedül is a kezdeményezést! :)

Beszélgess vele egy kicsit, aztán bökd ki, hogy szeretnél vele találkozni suli után is, vagy valami! :)

2013. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :) csak elég messze lakik tőlem
2013. márc. 30. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a távolságot akadálynak látod,akkor bele se kezdj!

Cimbizz össze barátnőddel és hozzatok össze egy dupla randit,vagy menj barátnődhöz gyakrabban és érdeklődj a srácról intenzíven.

Mellesleg a tetszik az 1 "t". Köszke

2013. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" hogy tudnám randira hívni? " hát így:

Eljössz velem valahova???

Kb így... De a "valahovát" kipótolhatod pl. a sütizni, fagyizni, pizzázni, hamburgerezni, meginni egy kólát szavakkal.

És az osztálytársad is biztos segít! Nem hiszem, hogy utálna! :))) Egy próbát megér. Végül is mit veszíthetsz??? :)

Hajrá!

2013. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!