Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti szeretitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szeretitek, ha egy lány szereti a focit és a Forma 1-gyet?

Figyelt kérdés
És nem azért szeretem, mert helyes fiúk vannak a csapatokban,(sok lány ezért nézi) hanem mert tényleg nagyon szeretem nézni.

2013. márc. 30. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Ilyen lánnyal szóba se állnék
2013. márc. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Én utálom a focit és a Forma 1-et is. Túl monotonnak érzem mind a kettőt. Így nálam ez nem jelent előnyt. Viszont hátrányt sem, mert attól még bejöhet a csaj, hogy ha különbözik az érdeklődési körünk.
2013. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én is megrögzött F1-es vagyok :D közel 11 éve nézem és én birnám ha olyan nöm lenne akivel a reggeli ébresztö sz*x után egy nagy adag pattogatot kukoricával leünénk a tv elé és együt örjöngünk a futamok alatt.


de a Focit annyira nem kedvelem bár ha nicns más akkor megnézem :)

2013. márc. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igazából egy szerelemben huszadrangú kérdés, hogy szereti-e, de mindenesetre szimpatikus, ha egy lány szereti. :)
2013. márc. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Baromira nem tud erdekelni...


Ha amugy is tetszett, ez nem oszt, nem szoroz, ha nem tetszik, ettol se fog...

2013. márc. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én mind a kettőt imádom. Sőt magam is focizom. Tetszene, ha a lány is kedvelné ezt a két sportot, de ez nem lenne döntő érv.
2013. márc. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

kedves kérdező!ez nem jelent előnyt, F1 a régi idők jobbak voltak, amikor christian fittpaldi a célegyenesben pördült egyet a levegőben, a kerekeire érkezett, majd simán bement a célba,

ez a szerelem szempontjából nem jelent semmit N

2013. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, az jó... közös téma! :)
2013. márc. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 El Greco ***** válasza:

Édesanyám ilyen.

Tök jól el tudok vele beszélgetni mindkettõrõl,szóval,bár nem ez lenne a döntõ érv,nálam mindenképp bejön,ha egy lány szereti a focit és az F1-et.

2013. márc. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

óóó zsír, még több közös téma:))

17F

2013. márc. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!