Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! A hajszín nem számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A hajszín nem számít? Vagy csak kedves akart lenni?

Figyelt kérdés
3 éve ismerek egy fiút, azt mondja már akkor is tetszettem neki, de csak most randizunk. Akkoriban szőke volt a hajam, de szerintem az nem állt jól, most barna vagyok. És szóba került az a hajszínem mire azt mondta "Pedig jó volt neked az is, nekem úgy is tetszettél, de ez a mostani is nagyon jó" Kis kedves persze, de mindegy a hajszín? Igazat mondhatott?
2013. márc. 31. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezen agyalsz? Van gondod! :D

Vannak, akik tiltakoznak a váltás ellen, vannak akik nem. Ez ennyi. Nyilván esetedben nem tiltakozik.


F25

2013. márc. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha azt mondja hogy jó,akkor hidd el neki..bízz benne
2013. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem így is gondolja:)

17/F

2013. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

lehet ,hogy mind a 2 szín jól áll neked!

mindegy a hajszín ill.nem csak az számít

egyébből nem derül ki ,hogy kedvel vagy se?

2013. márc. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 RaZeR1912 ***** válasza:
Barna párti vagyok de mégis szőke a barátnőm nekem nem számít igazán fontosabb számomra a lelki kapcsolat :)
2013. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!