Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bejövök a lánynak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök a lánynak? Mikor írjak neki legközelebb? 17/f

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem vagyok nagy GYK felhasználó, de szoktam látni hasznos vàlaszokat. Feltennék én is egy kérdést.


Tehát ma este felmentem először chatroulettre és keresgéltem helyes magyar lányokat. Rövid időn belül 4 cicababa "tárult elém" és írtak is mindjárt. Egy nagyon helyes világos barna hajú csaj írogatott , a többi csak ott leste a képernyőt és mosolyogtak. Aki írogatott elkezdett mutogatni a telefonjáról facebook képeket magáról. Meg is írta a nevüket chatba, mondták mikrofonba a dumát, nevetgéltek.


Mondta milyen szép fejem van meg szám.. (yeaaahh!!) fura volt hallani :D


Utána megint csak a csaj, aki írogatott kérdezte hogy segítek e neki kiválasztani egy képet, hogy melyiket tegye fel facebookra. Úgy fél órát chateltünk, utána elugrottam aksi töltőért, de mire visszaértem már kikapcsolódott a notebook. PÁNIK!! Gyorsan megnéztem, hogy el menti e a chatroulette az üzeneteket, mert egyik névre sem emlékeztem.


Szerencsére megvolt és elkezdtem keresgèlni a facebookon.


Megtaláltam a csajt és írtam neki, fél órát írkáltunk, próbáltam közeledni felé, ő jól vette és viszonyozta.


Végül írtam neki, hogy edzésre kellett mennem és, hogy még keresem. :)


A kérdés: Szerintetek tetszem a lánynak? Mikor írjak neki a legközelebb? Még ma vagy csak pár nap múlva?


u.i: most jöttem haza edzésről


Köszi, 17/f



2013. márc. 31. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik nőt kukáznám a helyedben.Oda valók.
2013. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ugyan, a nőnél nincs a világon szebb dolog :)
2013. márc. 31. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:
2-Az lehet, csak tudod az sem mindegy milyen "ajándékot" szedsz össze tőlük, ami mondjuk egy életre elkisér.
2013. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, nézőpont kérdése, nem térhetnénk vissza az eredeti kérdésre? Ráírjak még ma?
2013. márc. 31. 21:21
 5/8 A kérdező kommentje:
Na jól van, aki értelmesen válaszol kap egy zacskó wassabis chipset és egy doboz sopronit :D
2013. márc. 31. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:

mi az a chatrolutte?

az addig oké h chatelni lehetd

de hogy?

2013. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nem vagyok egy olyan típus aki támogassa a nettes kapcsolatokat, de ha neked tényleg bejön a csaj akk írj neki... Lehet hogy ő is komolyabban gondolja ha lássa hogy keresed a társaságát.... Ha csak nem ''szőke''... 18 f sok sikert
2013. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem írj neki, bár nem sok esélyt látok egy komoly kapcsolatra, de jókat fogtok beszélgetni úgy kb 1 hétig. ez nem ironikus akart lenni, de tényleg ez lesz :/ sajan az esetek nagyon kis százalékában találna egymásra az emberek neten...
2013. márc. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!