Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hetente randizunk 1 alkalommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetente randizunk 1 alkalommal, de van hogy azt is lemondja. Most akkor hogy lesz így kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Azt mondja akar engem, meg szeretne velem lenni, de nincs rá ideje. Dolgozik, sportol, hajnali 4re jár dolgozni, nagyon fáradt hétköznaponként + még a haverokra is időt kell szakítania. És ha ezeket elvégezte, akkor tud velem lenni, pár órára, volt mondjuk hogy egész nap. De többször volt már hogy megbeszéltük hogy szombaton randi, de közbe jött valami és lemondta. Majd akkor megint következő szombat lehet csak...Így hogy lesz kapcsolatunk?


Lány vagyok ő meg fiú.


2013. ápr. 1. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ennek így túl sok értelme nincsen, szerintem...Talán az összeköltözés lehetne a megoldás...nekünk sincs túl sok időnk egymásra a párommal, de legalább együtt lakunk, így ha kis időnk van, azt mindig együtt tudjuk tölteni...:)
2013. ápr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogy
2013. ápr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
itt az összeköltözés se segít, hiszen nem is igen ismeri, ilyen tempóban meg soha, ebből így soha nem lesz semmi, sajnálom, de te tudod mit szeretnél N
2013. ápr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még nem lehet így összeköltözni....3 hónapja ismerjük egymást, jó ha 7-szer találkoztunk. Én szeretném őt, azt mondja ő is engem, de ezzel inkább csak az energiámat húzza le.
2013. ápr. 1. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!