Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizok, hogyan adjam át az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizok, hogyan adjam át az ajándékot, hogyan vigyem neki el?

Figyelt kérdés
Ma randizok egy lánnyal elsőnek.Egy bonbont,és egy szál virágot akarok vinni neki.Hogyan vigyem ezt el neki?Tegyem bele egy "díszszatyorba",vagy csak simán?
2013. ápr. 5. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem simán :D
2013. ápr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első randira ne vigyél ajándékot.
2013. ápr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én simán szoktam.
2013. ápr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztosan fiatal vagy még...... első randira ne vigyél semmit csak magadat igényesen és némi pénzt.
2013. ápr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

23évesen nem vagyok már szerintem fiatal.:D

Csupán csak komolyabbnak érzem a dolgot.

2013. ápr. 5. 09:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Első randi! Ne kapkodd el. Ha jól sikerül a randi és lesz folytatás na akkor vihetsz valamit.
2013. ápr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek , első randira csak legyél friss üde igényesen nézz ki, egy kis kápé hogy meghívd valamire. 2. menetre már vihetsz valamit.
2013. ápr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a kapcsolat komolynak igérkezik,méghozzá nem csak a te részedről, hanem a másik fél szerint is, akkor nyugodtan vigyél neki ajándékot, minden lány örül az ilyesminek.
2013. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első randira ne vígy semmit, virágot sem. Majd talán a harmadikra esetleg. Én csak olyankor adnék, ha már van köztünk valami.
2013. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mire föl adnál neki bármit is, amíg ő nem tett semmit a kapcsolatért azon kívül, hogy elmegy... de ezt te is megteszed... szóval a plusz dolog, az mégis mire föl?

magyarázd el légyszíves

2013. ápr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!