Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csábítsam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el?

Figyelt kérdés
Szóvan van egy pasi idösebb mint én sokszor célozgat errearra meg mindig mondja hogy menjek hozzá, csak poénbol. Régóta ismerem de nem egy szoros barátság. Hogyan csábítsam el?(nem feltétlenül komoly kapcsolatot keresek)
2013. ápr. 6. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugye nem rólam van szó? :D
2013. ápr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nemhinném ;)
2013. ápr. 6. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Hívd át magadhoz hasonlóan vicces stílusban. Figyeld a reakcióját. Ha úgy látod, tetszik neki az ötlet, de viccelődik továbbra is, akkor tedd hozzá teljesen komolyan, de nagyon mélyen a szemébe nézve: én komolyan gondoltam...


Én így csinálnám. De neked kell tudnod, hol lehetne megfogni, mire bukik az illető.

2013. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!