Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem néz keresztül rajtam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem néz keresztül rajtam, de nem is mutatja különösebb jelét annak, hogy tetszenék neki. Hogyan kezdjek el szolídan, észrevétlenül közeledni felé?

Figyelt kérdés
A srác az évfolyamtársam.
2013. ápr. 6. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
egyik láb után a másik és vegyél terepszinű cuccost
2013. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Légy bátor és valahogy tudtasd vele hogy tetszel neki és mondjuk hívd el valahova. Úgy is ki fog derülni hogy bejössze e neki vagy sem
2013. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Attól félek leginkább, hogy visszautasít. Tudom, hogy ha én nem lépek, talán nem is lesz az egészből semmi sem most sem később, de soha nem voltam ilyen téren valami bátor. :D Konkrétan meg sem tudok szólalni, ha ott van a közelemben, vagy éppen előttem. Másrészt meg annak sem örülnék, ha a visszautasításom futótűzként söpörne végig az évfolyamon...
2013. ápr. 6. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:

szia, hasonló helyzetben voltam, mint te:) ilyenkor ha nem akarod leégetni magad, akkor olyan "jeleket" kell küldened, amik elgondolkodtatják, hogy vajon miért ilyen érdekes ez a lány. én ezt tettem és a próbálkozásaimnak (szemeztem vele jó sokat) köszönhetően végül felkért a szalagavató táncpartnerének, úgy, hogy előtte kb nem beszéltünk semmit. :) szóval szerintem ha jól tudod csinálni, akkor tuti nem fogsz pofára esni:))

figyeld meg hogyan reagál pl a szemkontaktusra. keress rá neten. rengeteg hasznos tipp van fenn;) és mosolyogj sokat!! a srácra is! ez a legjobb taktika!

2013. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miért, de ha valaki megtetszik nekem, arról mindig annyi adat van fenn, hogy neme: férfi. Erre meg magamtól is rájöttem. :D

Megfogadom a tanácsaidat, nagyon köszönöm! :D

2013. ápr. 7. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!