Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jártatok már így? Ez szemétség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már így? Ez szemétség? Ugyan az jön be mindkettőtöknek.

Figyelt kérdés

Előző hétvégén történt meg másodjára,hogy a barátnőmnek bejött egy srác a szórakozóhelyen,de a vége az lett,hogy a srác engem szólított le,nem pedig barátnőmet.

Kb egy hónapja volt először ilyen,amikor ott volt egy srác,a barátnőm már randizott vele egyszer,de nem sikerült a legjobban,szóval hagyták egymást,nem is beszéltek sűrűn. Most ott volt a srác,barátnőm egyből "rásózott" egy másik srácra,hogy a srác vele foglalkozzon. El is kezdtek beszélgetni,de a barátnőm fintorral az arcán mondta,hogy tetszem a srácnak. Félre is hívott,hogy beszélgessünk,majd üljünk le,stb,kikísért,mikor mentem haza. Nem volt köztük semmi a barátnőmmel,mégis eléggé megsértődött,hogy beszélgettem vele.


1 hete hasonló dolog történt. Kiszúrt egy srácot,hogy még nyárról emlékszik rá,mér akkor is tetszett neki. Elkezdtünk táncolni,de a srác inkább felém táncolt,majd engem szólított le. Megint kellemetlenül éreztem magam! A sráccal még mindig beszélgetünk,ma randira hívott..


Köszönöm a válaszokat!


2013. ápr. 7. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt mar egyszer irtad, es valaszoltam is. ;)
2013. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egy eléggé általános dolog...Emiatt megy tönkre a legtöbb barátság a lányok között
2013. ápr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi,de elég tanácstalan vagyok,jó lenne,ha többen is írnának. :)
2013. ápr. 7. 23:39
 4/6 Brilliant válasza:

eZ EDDIG 2X VOLT, TEHÁT MÉG KORAITENDENCIÁNAK TARTANI.


Nekem az volt, hogy egy fiút leszólítottam, hogy hadd csókolózzak vele, és után azt mondta (a barátjával volt), hogy oké, de megsértődik, ha a barátjával nem.

Nekem nem tetszett a barátja, meg is sértődtek. De fiúknál hátha ez fordítva van, és meg lehet őket kérni, hogy a másik lánnyal is táncoljanak. És akkor megmarad a barátság. :D

Amúgy ez a bulizós ismerkedés nem olyan mély, hogy tudjanak igazából választani kettőtök között.

2013. ápr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tanácstalan?Dehát olyan könnyű a megoldás!


1.Barátnődet választod,tehát nem jössz össze olyan pasival SOHA aki neki is tetszik

2.Magadat választod és leszarod hogy ki tetszik a barátnődnek,azzal jössz össze akivel akarsz

3.Nem mentek együtt bulizni,máshova jársz el mint ő így nem lesz versengés


Nem nagy dolog ez,csak józan paraszti ész kell hozzá

2013. ápr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg a barátnőddel, hogy ne legyen min megsértődni. Vagy csináljátok azt amit az előző írt, hogy találjatok ki szabályt arra, hogy mi legyen. Vagy mindig az adott szituációban beszéljétek meg, hogy mi legyen, hogy ne legyen sértődés.
2013. ápr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!