Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan nukodik ez a facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nukodik ez a facebookon ismerkedes, randizas dolog? Valaki elmagyarazna nekem is?

Figyelt kérdés

Hogy van az hogy valaki bejelol facebookon egy jo csajt, nemsok ido utan mar randiznak meg talalkozgatnak.

Hogyan csinaljak, mit kell mondani a csajoknak? Hogy mukodik ez? (Sajnos nem vagyok jo csajozas teren)



2013. ápr. 8. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a csaj szeret így ismerkedni, akkor esélyes, hogy sikerül neked az imerkedés/randizás. Ha viszont olyat fogsz ki, aki nem ismerkedik fészen, akkor csinálhatsz bármit, nem fog menni.

Ami lényeges: jó minőségű kép mindenképp legyen kint rólad.

2013. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem elég bejelölni, el is kell hívni randira.
2013. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jo de azt nem tehetem hogy bejelolom, elfogad es masnap randira hivom. Elotte kene beszelgetni is vele
2013. ápr. 8. 21:57
 4/5 anonim válasza:

-Bejelölöd.

-Ráírsz valami kamu dumával: heló, bocs, unatkoztam, gondoltam ráírok valakire stb.

-Beszélgetsz vele általános témákról.

-Ha visszakérdez, akkor szabad a pálya, ha nem, akkor észre kell venni, és otthagyni a p*csába.

2013. ápr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"bocs, unatkoztam, gondoltam ráírok valakire "

Na hát ha ilyen dumára visszaír egy normális lány, hát megeszem a kalapom... Ennek a szövegnek elég lúzer szaga van.

"Unatkoztam" = nem tudja elfoglalni magát, nem csinál semmi hasznosat

"Gondoltam ráírok valakire" = nincsenek barátai/haverjai, akivel eldumálgathat.

"Forever alone", de hátha összejön valami fészbukon a kis semmirekellőnek... Nekem ennyi jönne le ebből a mondatból.

Ettől már csak az bénább, ha csak annyit írnál, hogy "Szia!"

2013. ápr. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!