Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért várják el manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el manapság (nemtől függetlenül mindenkitől! ) hogy úgy nézzen ki külsőre, mint egy tv sztár?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy aki nem néz ki olyan jól, mint akinek anyagilag az életben alapból bármi megadatik, annak nagyon kis esélye van arra, hogy valaha is párt fog találni, miért van ez? Mielőtt jönnétek a lúzerezős válaszokkal, még egyszer hangsúlyozom, hogy ezt mind a két nemtől elvárják egyaránt!

2013. ápr. 9. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert így lehet eladni minden sza*rt a kozmetikai ipartól, az edzőgépeken át, a táplálékkiegészítőkig, valamint így választódik ki a tökéletesebb generáció, a gyenge elhullik, csak az életképes egyed marad fenn. Miután a világ átment totálisan mesterségessé, minden megváltozóban van. Vagy felülkerekedsz ezen, és kikapcsolod a tv-t, lemondod az internet előfizetésed, nem nézel, olvasol újságokat, óriásplakátokat, akkor talán túlélheted pszichésen persze ha megtalálod a másik feled.
2013. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a férfiak elhitték hogy menö folyton nözni

de milyen férfi ki egy ösztönt se tud legyözni

a nök meg elhitték hogy lehetnek férfiak

a pokol szocsövét ugy hivják hogy: MÉDIA

2013. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Prof. Shevy


Ez jó volt.Egyébként tényleg a média tehet róla.

Ők közvetítik a közönség felé azt, hogy mindenki akkor szép ha úgy néz ki mint a tv-ben látottak 26L

2013. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen tudatos alapon megy, hogy "elvárják". Hanem majdnem mindenki a legfeltűnőbbhöz, legfigyelemfelkeltőbbhöz vonzódik. Ez pedig az, aki a média sugározta ideálokra hasonlít. De ez tudat alatt megy végbe, nem úgy, hogy eldöntöm, hogy akkor nekem konkrétan ilyen meg olyan pár kell.
2013. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én bekerültem egy ritka szar közösségbe 4 éve, ahol mindenki áskálódik, kibeszél, pletykál, gúnyol, kiröhög, lenéz másokat...


Na most én nem ilyen vagyok, és hiába nem tettem semmit senki ellen, engem is elítéltek, és még ma is elítélnek...


El lehet képzelni milyen személyiségdeformáló hatással van ez az emberre 4 éven keresztül, főleg ebben a korban, szerintem elég szánalmas, én pont ezért nézem le a többit...


Na de vissza a témára, az egész elítélősdi mindenhol a külsőből, külsőségekből indult ki..


Szóval ez a gondolkodás szépen elültetődik azokban, akik nem állnak ellen neki, és a kis 16 éves lánykák természetesen elküldik a halál f@szára azt aki próbálkozik náluk, ha nem néz ki tökéletesen, ráadásul rendkívül gorombán, amitől aztán a másik fél még inkább a külsőségekre fog alapozni, és mások külsejébe fog belekötni, és a többi



Szóval a választ nem tudom megmondani, csak azt, hogy nekem ebből eléggé elegem van, egyébként nem tartom magam ápolatlan barlanglakónak, de amikor már azért megszól valamelyik paraszt mert nem borotválkoztam meg éppen, csak azért hogy a saját csúfságát a másba való belekötéssel ellensúlyozza, akkor tényleg elszakad a cérna...



4 órát aludtam nem tudom hogy értelmes dolgot írtam-e le.. :D


18F

2013. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!