Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félénknek tűnik a srác. Énis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénknek tűnik a srác. Énis az vagyok. Na akkor most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik több mint 1 éve. Egy suliba járunk így szünetben össze-össze futunk. Nemigazán néz senkire ,csak a barátaival beszélget néha. Elég csöndesnek tűnik. Eddig 1szer 2szer fordult elő ,hogy rám nézett.De azt mondják az ismerősei ,hogy tuti tetszek neki..mert az "esete" vagyok.

Nemtudom ,hogy hogyan kezdeményezzek és ,hogy érdemes-e .. mivel ilyen téren énis félénk vagyok.. mi sülhetne ki belőle.. szeretem,ha egy pasi magabiztos tudja mit akar, és így nemtudom mire számíthatok.. és érdemese próbálkozni. és ha igen, akkor mégis ,hogyan?

17L


2009. szept. 22. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes, mert nagyon sok pasinak a kezdet nehéz, ha már lesz barátnője vele járó élményekkel, utána felpörög egy kicsit. Mondjuk vedd fel msn-re, onnan elindulhat a dolog.
2009. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vagy lépsz.. és talán összejöttök.

Vagy csak ülsz és lesel míg egy belevalós csaj le nem szólítja..

Nem kell rögtön a karjaiba ugranod. először csak barátkozz vele, de mivel nem is ismered ezért lehet, hogy később nem is fog tetszeni. Hiszen nem is ismered csak a külseje tetszik. Szerintem próbáld meg. Nem hinném hogy bármi bajod lenne belőle. Egy kicsit légy merészebb... Kinevetnek éss? én én vagyok a hülye hanem ők mert azon nevetnek, hogy én meg merem tenni amit ők nem.:D Én is ilyen kis visszahúzódó voltam, mert féltem mások véleményétől.. De rájöttem nekem is meg van másról a véleményem.. én is megtehetem azt amit ők:) Sok szerencsééét^^ pusziii<3

2009. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
meik városba:??
2009. szept. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nem mások véleményétől félek, hanem ,hogy nem érdemes az egész.. mert nem lesz belőle semmi és ujra csalódni fogok.:\


köszi a válaszokat.



lényegtelen melyik város..:D

2009. szept. 22. 19:32
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem menj oda hozzá ha egyedül van, ki tudja, ha nem mész oda akkor lehet később megbánod:/
2009. szept. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ezigaz.. csak igyolyan könnyűnek tűnik..de mikor ott vagyok.. olyan lehetetlen nehéznek tűnik:S
2009. szept. 22. 19:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, a két kis szende!:)

Adtam volna pár oldalcímet, hogy megnézd, mennyin múlik az ember élete, hogy akármelyik pillanatban nem lesz belőle több, mint 50-130 kg húscafat. De 18 alatt vagy és lány, így ezt nem teszem meg, helyette mondom a szokásos rizsát (a vizuális sokk pedig olyan jól működni!).

Gondolj bele, mi mindent veszíthetsz, ha nem mész oda legalább Te! Hülyeség kijelenti, de nem tudhatod, hogy milyen szerepet fog ő játszani az életedben! Menj és cselekedj már, ne várj semmire! Ha még mindig félsz, akkor meg erősen utalj rá beszélgetés közben (MSN meg a franc tudja mit használva), hogy úgy elmennél mozizni, de a macska rúgja meg, nem tudsz kivel! Állítólag női egyenjogúság van, tele van a világ emancipuncikkal, ha így van, legyen már bennük annyi, hogy ezt kihasználják (legalább minimális mértékben)!

2009. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

az utolsónak köszönöm.. :D

sikerült egy kis önbizalmat adni.. :] ..

2009. szept. 23. 11:51
 9/10 anonim ***** válasza:
MSN! sztem félénkeknek egy nagyon jó dolog :D én is vmi ilyesmi vok :D Ha felveszed msnre ill. már felvetted és írsz neki, tuti nem fog letiltani. És aztán suliban már könnyű :D
2009. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

@11:51: Majd akkor leszek elégedett, ha szólsz, hogy mikor lesz a randitok!:)

(21:53-as voltam)

2009. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!