Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Próbálkozzak a lánynál, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak a lánynál, lehet még esélyem?

Figyelt kérdés

5 hónappal a suliban találkoztam egy aranyos lánnyal fizika versenyen, mögöttem ült, a tanárral elkezdtem poénkodni és kacagott a lány.


Másnap bejelöltem facebookon és írtam neki, de "lerázott", hogy most megy vissza kollégiumba, ami aztán kiderült, hogy mégis igaz volt.


Felhívtam őt a következő héten telefonon (elkértem egy osztársamtól) és ismeretlenül elhívtam volna suli után meginni valamit, de kb. megint csak lerázott, hogy ,,neeem, én nem, majd legközelebb, köszi" stílusban..


Mindezek után egy héttel beszéltem vele facebookon kb. három órát, ahol télleg igen jól elvoltunk, éjjel fél egykor megkérdeztem, hogy nem zavarom-e őt ilyenkor, erre azt írta, hogy "épp megyek aludni, szia"


valóban nem tudom, hogy mit tegyek, nem értem, hogy most csak illemből beszélgetett velem, vagy télleg jókedvéből, ti mit szűrtök le ebből? Még egyszer utoljára megpróbálkozzam? Mit tegyek?



2013. ápr. 11. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Fúú, bocs. Nem olvastam el, túl hosszú. Szerintem próbálkoz.
2013. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megéri elolvasni
2013. ápr. 11. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Aranyoss:DD szerintem brobald meg mindenképp...
2013. ápr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Elolvastam... szerintem csak hiteget es huzza az agyad.. amikor beszelgettetek lehet hogy unatkozott vagy csak nem akart ismet lekoptatni.... Nem tudja hogy mit akar . Megerne meg egy probat. Bocsi a szokimondasert.20/L
2013. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. ápr. 13. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!