Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rákérdezzek hogy mióta velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákérdezzek hogy mióta velem találkozgat volt-e neki szexkapcsolata?

Figyelt kérdés
Február 10 óta találkozgatom egy fiúval. Ez ugye 2 hónap. Van bennem egy olyan félelem hogy miközben velem randizgat, más lányokkal is "összejár" akár csak szex miatt is. Rákérdezzek nála vagy jobb ha nem?
2013. ápr. 11. 22:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
rendesen együtt vagytok vagy csak néha talizok? Ha jártok nem kéne ilyesmit feltételezned. Ha nem jártok nincs jogod ezt kérdezni.
2013. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem jogod van tudni, hogy hány vasat tart a tűzbe
2013. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ez nem vetne a kapcsolatra jő fényt, sőt Te nem bízol benne sem, miért gondolod így? ez érdekelne? N
2013. ápr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem rendesen vagyunk együtt, csak néha találkozunk. A 2 hónap alatt 7 alkalommal találkoztunk.
2013. ápr. 11. 23:03
 5/15 A kérdező kommentje:
Azért mert ő elég csapodár típus volt. Mármint az utóbbi 2 évben nem volt neki kapcsolata, csak szexről szóló. És nem tudom most vajon kibírja-e szex nélkül. Tudom 2-3 hónap nem a világ, de mégis érdekelne.
2013. ápr. 11. 23:05
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Több, mint 2 hónap alatt csak 7-szer találkoztatok. Ez nem igazi randizás. Nincs jogod számon kérni.
2013. ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha már mindenáron tudni akarod, azt kérdezd meg tőle, hogy veled akar-e kapcsolatot.
2013. ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Valamit akar mert megcsókolt legutóbb. Valahogy szóba került a szex is, de azt mondta hogy ő nem akarja elsietni a szexet kettőnk között, hanem szép lassan akar ismerkedni. Tényleg elég lassan ismerkedünk egy igaz.


Miért nem igazi randizgatás? Gyakrabban kellene?

2013. ápr. 11. 23:14
 9/15 anonim ***** válasza:
ez nem kapcsolat. A 2 hónp alatt 7 tali elég kevés... Igy nincs jogod rákérdezni szerintem..... Na megy túl komoly kapcsolatra sincs szerintem igy esély. Ha iggazán megfogtad volna, angyon tetszenél neki nem elégedne meg ennyi talival, hanme minél gyakrabban akarna látni.
2013. ápr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Hány évesek vagytok, milyen messze laktok egymástól, mennyi szabadidőtök van suli/munka mellett, sűrűsödnek-e lassan a találkozások?
2013. ápr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!