Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj akivel sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akivel sokat beszélek facebook-on de amikor meg kérdem hogy mikor ér rá ezt írja : nem tudom xD most mit tegyek? 15/F

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
sz@rd le magasról, hidd el bejön
2013. ápr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kicsit hanyagold érezze hogy kellesz neki
2013. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mond neki egy konkrét időpontot,vagy fogalmazd át eldöntendő kérdéssé
2013. ápr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Írd neki hogy: Babam...nagyon bejovos vagy nalam de mar a faxom kivan azzal hogy flegmazol..

Komolyra fordítva..:D Írd neki pl h: Fúúh, mennyire várod h újra beszéljünk...:D

2013. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Randira akarod hívni?

Akkor először is,beszélj vele neten kívül is.Ha csak facebookon dumáltok,azt is hiheti,hogy csak hülyülsz,haverként írogatsz neki.Szóval beszélj vele suliban,vagy akárhol máshol,és aztán kérdezd meg élőben,nem neten.De ne azt,hogy mikor ér rá,hanem fogalmazz jobban,mondjuk elmenne e veled moziba vagy mit tudom én..te ismered jobban,tudod mit szeret csinálni.

Na,hajrá! ;)


14/L

2013. ápr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a gond , hogy el tér hogy ki mikor végezz és általában mennem kell segíteni aztán hol neki nem jó hol nekem
2013. ápr. 14. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!