Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan menjek oda/közelítsek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda/közelítsek meg, és mit mondjak egy ismeretlen csajnak, aki nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
A történet lényegében annyi, hogy egy buszon utazok egy csajjal aki látásból nagyon tetszik nekem (Szolnok helyi járat) viszont nem merem leszólítani mert halvány lila gőzöm sincsen mit mondhatnék neki. Se a nevét nem tudom, se hogy hova jár iskolába, csak annyit tudok hogy valószínűleg velem egykorú.
2013. ápr. 13. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Hívd el fagyizni:D
2013. ápr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért az lényeges lenne még, hogy hány éves vagy..
2013. ápr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
18/F vagyok :)
2013. ápr. 13. 12:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem távolsági járaton van ilyen esetem,én már csak bátorságot gyűjtők :),ami tudok mondani hogy úgy gondolom hogy mivel hirtelen kell neki dönteni ezért alkalmasabb reggel, mikor siet,fontos az első benyomás,de ne legyél túl nyomulós,valami hasonlót:Szia,nagyon aranyosnak tűnsz,lenne kedved valamikor elmenni valahova-vagy hasonlót,s légy magabiztos. :)
2013. ápr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mert kizárólag a külsődön múlik a sikered.
2013. ápr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia xy vagyok és te vagy...ha befejezi siker :)
2013. ápr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha gyakran találkoztok, megpróbálhatnád felvenni vele a szemkontaktust, rámosolyogni. ezalatt nem azt értem, hogy bámuld és bambán vigyorogj rá, de remélem ezt nem kell magyarázni. ebből látod a reakcióját, felhívod magadra a figyelmét. Ha egy-egy reggel rámosolyogsz, amikor épp összenéztek, látni fogod, hogy van e értelme egyáltalán megszólítani. Ha úgy látod igen, egyszerűen köszönj neki és dicsérj meg rajta valamit. Feltűnt, milyen szép/egyedi a táskád, stb... Beszélgessetek kicsit, nem fontos rögtön elhívni. De persze azért nagyon húzni sem kell az időt. 2-3 beszélgetés és hívd el randira.
2013. ápr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó válaszoló, csak egy probléma van hogy minden pénteken látom csak, akkor sem mindig, csak ha éppen azzal a járattal megy amivel én. És nem megy annyi megállót mint én, tehát így nem igen tudom felvenni a szemkontaktust még ha szeretném is. Valahogy meg kellene szólítanom.
2013. ápr. 13. 14:15
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Akkor maradnék egy kedves bóknál. Próbáld kitalálni, mi az, amit kedvel magán, (táska cipő, sál, esetleg egy ékszer) dicsérd meg, beszélgessetek, és ha pozitívan reagál, kérdezd meg, találkozhatnátok máskor is, kicsit hosszabb időre.
2013. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!