Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám elhívni randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elhívni randizni? Iszonyatosan tetszik a lány!

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok.

Három hónappal ezelőtt egy új lány jött hozzánk pultosnak. Én pincér vagyok, szóval naponta elég sokat kommunikálunk, csak nem arról, amiről szívem szerint én szeretnék.

A lányról azt kell tudni, hogy Franciaországban nőtt fel.

Felvett egy stílust(amire azt mondták nekem rengetegen, hogy a franciák ilyen távolságtartóak és ridegek..nem tudom mi igaz ebből), amitől ridegnek hat.

Vagy nemtörődömnek. Vagy írhatnám úgy hogy fenn hordja az orrát. Satöbbi. De csodaszép lány. Régen láttam nála szebbet. Iszonyatosan tetszik, csak sajnos nem tudom, hogyan közeledjek hozzá az italrendelés leadásán kívül.

Lehet helyből elutasítana.Valakinek volt hasonló dolga? Tippek amit tehetnék?



2013. ápr. 15. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle,hogy valamikor munka után nincs-e kedve meginni veled valamit, vagy egy séta?
2013. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ugyanakkor végeztek, menj arra, amerre ő, kísérd haza, vagy kérdezd meg, nem jönne-e el veled később valahova, merthogy arra gondoltál elmennél X helyre.
2013. ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!