Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem merek másokra mosolyogni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek másokra mosolyogni. Így hogy flörtöljek?

Figyelt kérdés
Vonaton ha olyan helyre ülök, ahol szemben v mellettem fiú van, általában néznek, próbálnak flörtölni velem, és volt már több is, aki bejött, de egyszerűen nem tudtam rájuk mosolyogni, csak néha mertem rájuk nézni is. Hogy flörtöljek így?
2013. ápr. 15. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom, de fiúk is vannak ezzel így néhányan.
2013. ápr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minek kell egyáltalán flörtölni? Le kell ülni mellé és beszélgetni, nem ovis módjára bámulni egymást amiből semmi sem lesz.
2013. ápr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lassan építsd fel magadnak a bátorságot. én úgy kezdtem hogy bicikliről mosolyogtam rá lányokra. 2 másodperc és már távol vagy tőle, szóval abszolút nincs mitől félnie még a legfélénkebb embernek se. utána amikor ez már ment, gyalog csináltam, rámosolyogtam mindenkire aki mellett elmentem. napról napra egyre természetesebb lett, ösztönös. ekkor figyeltem fel rá hogy milyen búvalb.szott depressziós képet vág minden ember, egy-kettő kivételével. aztán suiban is kezdj el mosolyogni. ugye itt azért nehezebb mert lehet valaki félreérti, stb. de ehhez is hozzá kell szoknod, meg kell tanulnod elfelejteni az ilyen apró hülye félelmeket.


én nagyon értékelem ha egy csaj elég belevaló hogy megszólítson egy idegent. ez tényleg figyelemreméltó tulajdonság

2013. ápr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!