Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem az osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az osztálytársamba. Jó ötlet lenne összejönni vele?

Figyelt kérdés

15/F vagyok,volt már kapcsolatom,de az más szisztematika..

Minden nap beszèlünk suliban,nem csak mint osztálytársak szoktak..Illetve utána is,közössègi oldalakon is keresük egymást.Próbálok "más" lenni a szemèben,nem "csak egy pasi a sok közül.

Megbízunk egymásban maximálisan.Illetve èn már szeretem,azèrt a mindennapos beszèlgetès kiváltott ezt-azt bennem.Csak pár hónapja vagyunk ennyire jó viszonyban,amikor az exemmel összejöttem (mármint egy másik lánnyal),akkor kicsit elkenődött,ès 8 hónapig semmi.(Dehülyevoltam..)

Mióta vègre megszabadultam attól a bunkó exemtől (okom van îgy nevezni),fokozatosan egyre jobban elvagyunk..Mit csináljak?


2013. ápr. 16. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
miért ne?
2013. ápr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem szerencsés osztálytárssal kezdeni, de haérzel vmit iránta...
2013. ápr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Házinyúlra nem lövünk.
2013. ápr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valaki kifejtenè?
2013. ápr. 16. 23:28
 5/9 anonim válasza:
Közepes tanuló voltam, bele szerettem osztálytársamba, 1,5 év kemény küzdelem után megszereztem, 1 hónap alatt szakítottunk, konkrét indokát nem rég tudtam meg,megcsalt szilveszterkor, rá 2 hétre lett vége, akkor se mondta el az igazat..Most vissza estem ahonnan indultam, bukásra állok pár tantárgyból, nap nagy részében bent rohadok a gép előtt és játszok(nem félre érteni^^).Minden nap minden perce sz@r nélküle, de ez van..:Dd Neked több szerencsét ^^ 17/F
2013. ápr. 17. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
problémás eset,mert osztályban különösen fájdalmas lehet a szakítás. Viszont ha te úgy érzel ahogy, akkor szerintem jó lenne ezt elmondani neki is. Úgy értem, hogy elmondani ,hogy mit érzel iránta. Nehéz, de könnyen jó is kisülhet belőle. Ha meg nem lesz semmi akkor még mindig jobb, ha nem kezdtek el járni és fordul komolyabbra a dolog, aztán szétmentek. Bocs kicsit zűrös lett. 15/l
2013. ápr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Alig 2 hónap,ès ballagás...szóval.. :)
2013. ápr. 17. 22:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj bele, én is az osztálytársammal járok, előtte is egy osztálytársammal jártam, de mivel a srác semmit nem foglalkozott velem, inkább kidobtam és elfelejtettem. A mostani barátom sokkal normálisabb, és ha neked is összejön, sokkal jobb érzés, hogy minden nap látod. Szerintem hívd el valahova suli után :)
2013. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én osztálytárssal nem tudnék járni... minden nap látod meg minden... bár így, hogy ballagtok próbáljátok meg :D 14/L
2013. ápr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!