Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel vegyem rá magam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel vegyem rá magam, hogy viszonozzam a nézését? Van ötletetek, tanács bármit szívesen fogadok. (részletek lent)

Figyelt kérdés
Ha van egy fiú, aki tetszik, vagy tetszett eddig bármikor (de inkább azt írom, hogy nagyon érdekel), nem merek ránézni. Ezzel az a baj, hogy úgy néz ki a dolog, mintha engem ő absolute nem érdekelne.
2013. ápr. 17. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Tükörből sasold.
2013. ápr. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de hülye vagy :-), pont ez a lényeg, szeretném, ha nem csak titokban figyelném!
2013. ápr. 17. 00:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de misem egyszerűbb ennél. Amikor a közeledben van, fogod magad és elegendő erőt gyűjtesz, aztán pedig ránézel. Erre milyen ötletet meg tanácsot vársz? Legyél bátor.
2013. ápr. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Erről az jutott eszembe, hogy még középsuliban volt egy lány elég méretes mellekkel, csak nekem háttal ült, és nem is tehettem meg hogy bambuljam, egész addig amíg rá nem jöttem hogy a fölötte lévő lámpa tartójának a széle polírozott acél, és nagyszerűen működik mint tükör, ráadásul egyez egybe be lehetett onnan nézni a blúzába hmm XD Sokat romlottak a jegyeim a felfedezés után, csak ennyi volt a hátulütője XD


A kérdésre amúgy nem igen lehet válaszolni, mert eleve nem a legjobb ismerkedési mód a másikat bambulni, mert elég kínos ha később összefutsz vele és aztán meg hebegtek-habogtok egymással szemben XD Én a helyedbe inkább megkeresném FBon, és ott böködném vagy valami, vannak erre sokkal kifinomultabb módszerek a mai világban :D

2013. ápr. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!