Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány nagyon csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány nagyon csinos tényleg szép lány és szokot lájkolgatni képem posztom nem tudom merje e rá írni? Mert mikor találkoztunk az utcán akor is csak nézet rám fele :S Ha rá írnék az jó lenne? Szia nagyon szimpatikus vagy van kedved beszélgetni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 05:57
 1/8 anonim ***** válasza:
meg kell próbálni ;)
2013. ápr. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. A lájkolgatás jót jelent.
2013. ápr. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
próbáld meg, de nekem ez a chates dolog sosem tetszett, sztem jobb ha személyesen szólítod meg
2013. ápr. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg. Én örülnék neki. :)


21/N

2013. ápr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mire vársz? Ha tetszik neked, ráadásul lájkolgat is téged, meg találkoztál is vele, akkor kezdeményezned kéne.
2013. ápr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Aladárkiss ***** válasza:
Hajrá koma ! Lépj !
2013. ápr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a bátoritásokat rá irok :)
2013. ápr. 17. 14:22
 8/8 Pityupocse ***** válasza:
Na most nem mindegy hogy miket like-olgat. Pl ha ilyen like-old, a képet hogy 16 törpeelefánt megmeneküljön színű dolgokat, akkor csak egy viszonylag buta hölgyről van szó, amennyiben viszont a te képeidet, vagy megosztott világszemléleteidet kedveli, úgy már mindjárt más a leányzó fekvése :D
2013. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!