Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell flortolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell flortolni?

Figyelt kérdés
Iszonyat keves tapasztalaton van pasik teren..es nem tudom hogy kelk flortolni ha egy pasi a kozelemben van..nrm tudom mit csinaljak es altalaban zavarba jovok es ossze vissza beszelek :/ segitsetek :/
2013. ápr. 17. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, de nekem is rendkívül kevés tapasztalatom van a nők terén. Lehet össze kellene futni és akkor gyakorolhatnánk egymáson. :)
2013. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Aladárkiss ***** válasza:
A lényeg teremtsd meg a helyzetet, egy beszélgetésre. Ha például rá mosolyogsz, akkor neki illő lenne ezt észre venni és utána jön magától az egész. Az a baj, hogy a többség egymás nézése után nem lép semmit mert parázik. Esetleg béna, vagy nem csekkolja a jeleidet akkor, vegyél elő valamit és ha a közelében vagy ejtsd el, de lehetőleg úgy, hogy ő vegye fel. Felveszi oda nyújtja neked és már is tovább tudsz jutni a flört fázison
2013. ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Huuuh en ezt uuuugy elszurnam :/ es mit mondjak nekii? Mirol beszeljek vele? Most igy hulye kerdes lesz..de ismeretlenul hogy lehet flortolni? Marmint ha nem ismerem es szeretnem megismerni..pl. Strandon?
2013. ápr. 17. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:
A strandot nem tartom a legideálisabb terepnek a flörthöz, hiszen az emberen alig van ruha. A strand olyan terep, ahol azoknak van esélyük a boldogulásra, akinek nagyon erős az önbizalmuk és az énképük. De annyi hely van, ahol lehet flörtölni. Ha összeakad a szemed valakivel és elmosolyodtok onnantól kezdődhet a játék :)
2013. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én se vagyok otthon a flörtölés terén, de amikor úgy alakul a helyzet, minden jön magától:)
2013. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Aladárkiss ***** válasza:
Strand kizárva! Ahogy már leírták előttem, csak nagy önbizalmú srácoknál és lányoknál ajánlott. Egy esetemet leírom. Volt egy lány aki nagyon megtetszett egy papír írószerben. Egy ismerősömnek vettem, egy szép dísz tollat és odamentem hozzá megkérdezni, hogy mit javasol kvázi eladónak néztem, de tudtam nem az. Aztán ő mondta, hogy nem eladó én pedig megkértem mivel ő lány segítsen nekem kiválasztani a legszebb tollat. Amiért segített nekem hálám jeléül meghívtam egy italra, aztán hazavittem és telefonszám csere. A többit meg ki lehet következtetni :)
2013. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!