Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindegyik kiscsaj, aki részege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindegyik kiscsaj, aki részegen nyomul, józanon egy kis félékn csitri?

Figyelt kérdés

Akiket ismerek, köztük ezt tapasztalom.

Ha isznak, akkor mennek rá minden srácra, oda mennekk, ölelgetnek, puszilgatnak fiúkat, meg nevetkélnek, kuncognak.

De ha józanok, és ha egy srác már csak megszólítja őket, akkor bef*snak, és elkezdenek dadogni, meg elpirulnak...


Minden kis csaj aki részegen nagy pasifaló józanon meg beremeg a hangja, ha hozzá szól egy fiú?



2013. ápr. 17. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből nem lehet levonni általános következtetést.
2013. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez így jó...hidd el!
2013. ápr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eleve undorító,ha egy csaj részeg,ha meg még ilyen állapotban nyomul is,az pláne.Szóval ha én pasi lennék,nem is kezdenék ilyenekkel,de Te tudod.
2013. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 poiu ***** válasza:
Ez ilyen, de ugyanez van sráconál.
2013. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk velem volt ilyen, hogy full részeg kiscsaj nyomult rám és kérte, hogy kísérjem már haza, na az aztán kifaggatta a fél életem út közben, de amikor rámásztam, úgy beijedt, mindjárt elment a kedvea dolgoktól, ki érti ezt?
2013. ápr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!