Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért bámul egy fiú a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul egy fiú a lány mellé, ahelyett, hogy tartaná a lánnyal a szemkontaktust?

Figyelt kérdés
Oldalra,földre,levegőbe,a semmibe....de az a lényeg,hogy a lány köré néz....
2013. ápr. 19. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik a föld, a levegő érdekesebb. Az is lehet, hogy félenk. Az utóbbit valószínűbbnek tartom.
2013. ápr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Egyszerűen sunyi és nem egyenes a tag. A sunyi, alattomos emberek azok akik főként nem birják tartani a szemkontaktot, és útálnak a másik ember szemébe nézni egyenesen, mondjuk nem is igen tudnak.
2013. ápr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A szemkontaktust az európai emberek egyszerre csak néhány másodpercig tartják majd mekszakítják. Ez ismétlődik folyamatosan.

Ha valaki sosem szakítja meg a szemkontaktust az olyan mintha szugerálna, aki mindíg kerüli a szem kontaktust az sunyi.

2013. ápr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy fiú-lány kapcsolatban azért sokkal valószínűbb, hogy zavarban van, mintsemhogy sunyi, bár ez utóbbi sem kizárt.


De mi van, ha kívánja azt a lányt, erotikus fantáziái vannak, de attól tart, hogy a lány kineveti, visszautasítja, ha kimutatja az érzéseit. Ilyenkor félrenéz, zavarban van, stb.

2013. ápr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én pl kissé mizantróp egyén vagyok és alapból utálom, ha emberekkel kell beszélnem. Egyszerűen valamikor rá se nézek, valamikor meg már túlon-túl nézem (szinte pislogás nélkül).
2013. ápr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Velem akkor van ilyen, amikor egy állati jó nő van körülöttem, akit olyan fél másodperc alatt rojtosra basznék, de ott van a palija mellette, és látom, hogy állatira együtt vannak. Ilyenkor nem akarok rá se nézni, mert nem akarok beleszeretni. Ilyenkor a szemem ignorálja ,átugorja a lényét. Direkt mellénézek és kész, hogy ne tetszen meg még jobban. Nem azért ,emrt nem akarnám elhódítani, hanem mert a folgalt nők elhódításánál hatalmas a pofáraesés veszély. Azt meg nem vállalom.
2013. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
zavarban van.
2016. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sens0r válasza:

Annyira egyszerű a válasz, agyilag csökkent barátaim...

A lánynak van melle, és egyszerűen a fiú nem szeretné ha lekanyarodna oda a saját szeme.

(Tudjátok a fiúk a mellre is izgulnak, persze vannak kivételek xD)

2017. febr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hogy mennyi kis, magát viccesnek gondoló majmot hord össze a szél erre az oldalra..

Én sem szeretek sokáig mások szemébe nézni, egyszerűen furcsa érzésem lesz tőle, nem tudom megmagyarázni milyen, de mostanában próbálom kicsit húzni az időt, mindig kicsit tovább tartani a szemkontaktust.

2017. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!