Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szégyellik egyes fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyellik egyes fiúk, ha a lány észreveszi, hogy nézik őt?

Figyelt kérdés
és rögtön máshova néznek.........
2013. ápr. 19. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
tizenévesek?
2013. ápr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mert a fene se akarja, hogy azt higgye a lány, hogy tetszik, vagy akarok tőle valamit
2013. ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen csak tizenévesek. Én is elkövettem ezt párszor, huszonévesen. A szemérmesebb srácok tehetik meg, sajnos egy kicsit amolyan nyuszibb voltam én is. De ma már nem kapom el a tekintetem.


F25

2013. ápr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert nem feltétlen akarom hogy lássa hogy megnézem. Nem biztos hogy az első pillanatban tudom hogy nekem bejön, na meg nem vagyok egy adonisz aztán azt sem akarom hogy zavarja, szóval nem tudom... :d


De van hogy direkt nem nézek el, szóval változó


18

2013. ápr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert akkor a nőnek rögtön leesik hogy Bámul? Ez akar valamit!! De a fickó nem akar pofára esni, ezért nem megy oda magától az istenért sem. Így viszont a nő már lúzernek könyveli el. Ergo ha nem akarja a fickó bámulni, akkor nem jön rá a nő,hogy tetszik neki, így nem is fogja furcsálni, hogy mért nem kezdeményez már ,így nem is tartja pszicho-lúzernek.

De öszönöszerűleg nem tudsz uralkodni magadon, muszály hog y gyönyörködj egy neked tetsző szép jószágban, nem bírod ki hogy ne nézz rá, annyira jóleső érzés. De amikor odanéz, akkor muszály félrenézni, mert ha rájön, hogy bámulod akkor tudod.....

Ez pedig egy reakció erre. Ennyiről van szó. Én így állok ehhez hozzá.

2013. ápr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!