Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen pocsék érzés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen pocsék érzés, hogy még sosem volt barátnőm, pedig már 24 leszek lassan?

Figyelt kérdés
Én ilyen 14 éves korom óta normális kapcsolatra vágyom, de valamiért sosem kellettem egy lánynak sem, legjobb esetben is leszopott egy csaj és ennyi, legyünk barátok. Nem vagyok egy adonisz, meg nincs is hű, de helyes pofám, de azért tetszettem már néhány lánynak, mégis valamiért épp a külsőm miatt érzem azt folyton, hogy nem vagyok elég jó egy lánynak sem, hogy nekik jobb pasi kell és emiatt nem érdeklem őket. Sajnos olyan is volt, hogy pár csaj kigúnyolt. Igazából az orromba szoktak belekötni leginkább, pedig szerintem nem csak az a ronda, hanem úgy egész magam, meg a testem is szar, bár szoktam edzeni, hogy izmosodjak. Valamiért úgy érzem, hogy egy kis senki vagyok, amiért nincs barátnőm, de mondjuk én is vágyom már napi szinten csak arra, hogy mondjuk megöleljek egy lányt vagy megcsókoljak, hogy a szexről ne is beszéljek. Szóval már ilyen kis apró dolgoknak is örülnék, mint egy ölelés egy lánytól. Annyira gáz, hogy tőlem rondább srácoknak is van barátnője, bár nekik nagyobb testük van és lehet ezért vonzóbbak a lányok számára én meg olyan kis alacsony gyerek vagyok és nem is a gurulós mangalica fajtából. Lehet ezt utálják a csajok rajtam, hogy sovány vagyok vagy pusztán a ronda arcszerkeztem az orrom a gond?
2013. ápr. 19. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt utálják a csajok, hogyha egy pasi sajnáltatja magát és nem tudja megoldani a problémáit. Nem a külsőn van a hangsúly, hanem azon, hogy megérzik a lányok, hogy így állsz magadhoz. Egy barátnőtől meg nem azt kell várni, hogy önbizalmat adjon neked...
2013. ápr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is 24 vagyok és nekem is csak most alakul életem első kapcsolata. Szóval van ilyen.
2013. ápr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezzel a hozzáállással nem is lesz barátnőd.

A párom sem egy adonisz, de pont azzal fogott meg, hogy nem rinyált, elhívott randizni, udvarolt, kb. úgy viselkedett, mint akiben fel se merül, hogy nem lesz a dolognak folytatása. Nagyon szexi volt! Szinte azonnal levett a lábamról.

2013. ápr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem egy szóval sem írtam, hogy rinyálok a randikon meg kiordibálom a világnak a problémám. Én is vidám, beszédes voltam az összes randin és mikor éreztem, hogy a csaj rondának tart meg unja a képem, akkor is kedves és mosolygós voltam vele.
2013. ápr. 19. 12:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ezzel a hozzáállással nem is lesz barátnőd.

A párom sem egy adonisz, de pont azzal fogott meg, hogy nem rinyált, elhívott randizni, udvarolt, kb. úgy viselkedett, mint akiben fel se merül, hogy nem lesz a dolognak folytatása. Nagyon szexi volt! Szinte azonnal levett a lábamról"


És most lássuk kiegészítve!


"Ezzel a hozzáállással nem is lesz barátnőd. (Kár, hogy ez nem úgy működik, hogy holnap felkelsz és előadod mindenkinek a "keménygyereket" mert azzal max szétvrik a fejed az első kanyarban)

A párom sem egy adonisz (de azért egy 10-es listán minimum 8-as), de pont azzal fogott meg, hogy nem rinyált (keménykedett, leverte a "gyíkokat"), elhívott randizni (és mindent fizetett helyetted is), udvarolt (felesleges és drága kacatokat vásárolt neked), kb. úgy viselkedett, mint akiben fel se merül, hogy nem lesz a dolognak folytatása (reménykedett a legjobbakban) Nagyon szexi volt! (Vagy sem, de mivel alkalmas szolgának mára annak tartod) Szinte azonnal levett a lábamról. (jól jöttek a kacatok amire neked nem futotta volna)"

2013. ápr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát természetes, hogy pocsék érzés. Én is hasonló helyzetben vagyok, bár idősebb vagyok nálad 2 évvel, de nekem még egy randim sem volt, nem hogy leszopott volna egy csaj o.O Bár én annyira fertelmesen és rettenetesen ocsmány vagyok, hogy nem is csodálkozom, hogy nincs olyan csaj, aki ne lenne megsértődve már pusztán azon, hogy egy levegőt kénytelen velem szívni. Pedig én próbálkoztam becsületesen mindig, hátha akad valami, de sosem akadt semmi.
2013. ápr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is 24 leszek 1 hét múlva és nem volt barátnőm. a gond ott kezdődik, hogy most már nem is akarok magam mellé senkit. Nem is próbálkozom hogy legyen. Magasról sz@rom le a párkapcsolatos, meg csajozós dolgot.
2013. ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na, megint jó hülye vagyok, hogy segíteni próbáltam.

Persze elmehetünk abba az irányba, hogy jaj, a gonosz lányoknál esélye nincs annak, aki nem 10/10-es.

De legyünk őszinték: ez pusztán önigazolás, abból is gyatra.


Íme a sztori az én, tapasztalaton alapuló kiegészítéseimmel:


"Ezzel a hozzáállással nem is lesz barátnőd. (Kár, hogy ez nem úgy működik, hogy holnap felkelsz és előadod mindenkinek a "keménygyereket" mert azzal max szétvrik a fejed az első kanyarban)

Kinek kellenek a keménygyerekek? Olyan pasi kell, aki nem folyton a külsején rinyál, és képes elfogadni a megváltoztathatatlant, ami meg megváltoztatható, azon dolgozik. Ja meg olyan, aki nem hiszi azt, hogy csak attól lesz valaki, ha van nője.


A párom sem egy adonisz (de azért egy 10-es listán minimum 8-as),

Ha objektív vagyok, max. egy 4-es. De nem vagyok objektív, számomra ő 10-es.


de pont azzal fogott meg, hogy nem rinyált (keménykedett, leverte a "gyíkokat")

Nem keménykedett, ellenben intelligensen társalgott, számtalanszor megváltottuk a világot.


elhívott randizni (és mindent fizetett helyetted is)

Ez mondjuk valóban így történt. Nála voltunk, pizzát csináltunk. De szerintem elég bénán vette volna ki magát, ha odaadok egy kétszázast, hogy azt a pár szelet szalámit meg sajtot kifizessem.


udvarolt (felesleges és drága kacatokat vásárolt neked),

Vásárolt egy szál virágot, kinyitotta a kocsi ajtaját, bókolt, elvitt sétálni, és amikor hajnalban vérvételre küldtek, elkísért. Ja várjunk csak, ott még egy kávét is vett az automatából!


kb. úgy viselkedett, mint akiben fel se merül, hogy nem lesz a dolognak folytatása (reménykedett a legjobbakban)

Ha nem reménykedett volna benne, nyilván el se hív randizni.


Nagyon szexi volt! (Vagy sem, de mivel alkalmas szolgának mára annak tartod)

Solgának? Noooormális? A szolgalelkű pasiknál undorítóbb dolog nincs a világon!


Szinte azonnal levett a lábamról. (jól jöttek a kacatok amire neked nem futotta volna)"

Hát persze. Együttlétünk alatt rengeteg felesleges kacatot kaptam, például egy pár fülbevalót, amit sk készített csak nekem, meg egy elemes borsőrlőt, mert a tekerőset utálom használni, de még egy ikeás laptoptartót is kaptam, hogy ne forrjon fel a gépem, ha nála használom. Plüssmacit és rokonait hálisten nem adott, hülyét kapok tőlük.

Mondjuk ezek már mind későbbi dolgok. Amikor levett a lábamról, ahhoz nem kellett semmi más, csak a személyisége.


Ami viszont egész más, mint az általad felvázolt. Ilyen ember is udvarolt már nekem, folyton megalázkodott, szánalmas volt. Nem lett volna amúgy egy rossz gyerek, de nem bírtam a nyafogását. Persze aztán én voltam a hülye ribi, akinek csak a külső számít.


Na mindegy. Nyilván falra hányt borsó, aki nem megoldást akar, hanem kifogást, az találni fog. De hát mindenki úgy él, ahogy jólesik neki :)

2013. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, a 4-es simán találhat magának párt. A baj akkor van, ha valaki olyan, mint én, azaz 0-s. Nincs olyan ember, aki legalább annyira ronda lenne mint én.
2013. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Persze elmehetünk abba az irányba, hogy jaj, a gonosz lányoknál esélye nincs annak, aki nem 10/10-es.

De legyünk őszinték: ez pusztán önigazolás, abból is gyatra. "


Ez nem önigazolás hanem tény és tapasztalat. mikor kiteszed a lelked a csajért, program, randi, virág, stb. Ő meg arra sem képes hogy egy k*rva sms-re visszaírjon... akkor az első csajnál az mondod oké, hülye p*csa, 10. nél azt mondod hogy peches vagy 20. nál elgondolkozol hogy rosszul csinálsz e valamit -> rájössz hogy nem, tök normálisan állsz a dologhoz, nem viszed túlzásba és nem szívod sem a vérét sem az erejét. 40. nél meg elmegy a kedved az egésztől.

2013. ápr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!