Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érdemes közeledni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes közeledni egy lányhoz, akivel eddig egyszer beszélgettem, és pár hónapja többször összeakad a tekintetünk a folyosón?

Figyelt kérdés
A téma adott. Normális válaszokat kérek.

2013. ápr. 20. 08:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem írhatsz neki facebookon, örülni szoktak neki a lányok, én örülök ha ír egy fiú, aki ráadásul még jó fej is. :) de ne mindig csak nagyon ritkán írj neki. Próbálj mindig ott lenni a suliban ahol ő, mosolyogj rá sokat, rá fogsz jönni hogy te is tetszel e neki. De élőbe beszélj meg vele egy fagyizást vagy sétát, facebookon meg azt hogy a suliban is beszélhettek, de ne félj oda menni hozzá. :) Ismerkedjetek. Sok szerencsét. :) 15/L
2013. ápr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Hááát, a bajom az, hogy mindig valakivel van. Vagy az osztályaival, vagy a barátnőjével, hát én mindkettőt kihagynám a dologból. Ha persze szeretné, mondjon nekik később bármit, de nem szeretném, hogy az első ilyen témájú beszélgetésnél ott legyenek.

Nagyon hajlom a-fele, hogy normálisan rakok képet is magamról facebookra, és írok neki, hogy eljönne-e velem fagyizni, de nem veszem fel ismerősnek. Ha ezek után azt írja, hogy persze, vagy felvesz vagy mindkettő akkor tudom, hogy hogyan is állok.

Kérdés még az lenne, hogy mit jelent az, ha cooper futás után, pulóver, szemüveg nélkül elmentem előtte és elrántotta a fejét? (Sztem nekem nem áll jól a szemüveg, plusz egész télen fekete felsőben voltam.)

2013. ápr. 24. 07:18
 13/16 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá és küld félre hogy kicsit szeretnél vele négyszemközt beszélni, adj a külsődre is, az a lányoknak nagyon fontos, jó illat stb.
2013. ápr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy oda mész hozzá és félre hívod az túl személyes, bűzlik róla messziről mit is akarsz. Próbálj bele folyni a beszélgetéseibe, pl elmész mellette és max egy-két ismerőse mellett nem annyira közel, és mikor meghallasz valami hozzád is közelebb álló témát akkor te is hozzászólsz. Tartsd fent az érdeklődést, ha már rád figyelnek, ha kérdezik esetleg, hogy mit szeretnél, miért jöttél erre akkor kitalálhatsz valami ürügyet is, hogy erre felé volt dolgod, és csak így futólag meghallottad amiről beszélnek és ez érdekel téged is. Mivel téged is érdekel, ezért egyszer csak bele csöppennsz majd a dolgok közepébe, a lényeg, hogy ha te szeretnél valamit vedd fel a ritmusukat. Először mint egy kedves ismerős arc úgy bukkanj fel, ne légy túl nyomuló. Az egy nagyon jó pont, ha már szóba elegyedtél vele, legalább tud hova tenni, és szívesebben lát a közelében. Én egy számomra tényleg látásból ismert társaságba úgy folytam bele, hogy egy emberrel voltam ott köszönő viszonyban. Onnantól egyértelműsíteni is lehet, hogy inkább vele beszélnél többet, persze ne rögtön. Pár összeröffenés után már lehet, egy idő után le fogja vágni, hogy inkább vele beszélsz, persze nem azt jelenti ez, hogy a barátnői közelében is mindenkit leszarsz, egyszerűen ha a közelében vagy magától fog adódni minden. Esetleg megvárhatod órák végén és haza kísérheted suliból hazafele menet, csak ha már eléggé összeismerkedtetek próbáljad számára minél személyesebbé tenni a találkozásaitokat függetlenül attól kivel van épp. Először jó barátok lesztek, bízni fog benned aztán ott már elhívhatod randira, valszeg igent fog mondani. Én mikor középsuliba mentem úgy ismerkedtem össze egy lánnyal, hogy az általános sulis osztálytársam velem jött abba a suliba tovább, csak másik osztályba, ő B-s én A-s voltam ill. vagyok még csak épp 11-ben. Na visszatérve a mondani valómra akkor még igen törpe voltam, nehezebben illeszkedtem be a saját osztályomba, inkább az akkor már évfolyamtársammal lógtam, és mivel a kiszemelt lány is oda járt így egyszer csak a szóba elegyedtem vele is. Konkrétan névre nem kérdezett egyikünk se, ismerősök mikor szóltak hozzá akkor tudtam meg a nevét :D Sulis rendezvény alkalmával kicsit személyesebbé tudtam tenni a vele való találkozásokat, azon a rendezvényen vele voltam végig, és nagyon jól éreztem magam vele. Egyszerűen csak magától alakult a dolog, azon a rendezvényen rá álltunk egymásra és mindent ketten csináltunk meg ugye a többiekkel akiket a lány meg én ismertem, de ugye csak azért velük, mert akkor még nem konkrétan egymáshoz közeledtünk. Az el is maradt mert hallottam róla pár dolgot és inkább hagytam az egészet a fenébe. Az után mindenképpen, ha párszor bevártam volna őt reggel suliba jövet és hazafele menet kikísértem volna buszra tuti sikerem lett volna. Onnantól elhívom bárhova és összejöhetett volna. Túl elhamarkodottan se jó, nekem az első csak amolyan dísz kapcsolat volt és az egész kapcsolat alatt egyszer se találkoztunk csak facen irkáltunk :D Gáz kapcsolat volt az biztos. Internetet lődd ki a képből, személyesen jobb benyomást kelt az ember mindig, az az ismerkedés legjobb módja. Csak szépen sorjában kell ezzel haladni, nem kell rögtön lerohanni azzal, hogy fagyizni hívod, hisz nem lesz közös téma mivel egyáltalán nem ismered és így átmehet kínosba is a dolog. Jó lesz az csak türelem ;)
2016. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, de kijelzi asszem a nevem. Bocs a regényért, de ezt nehéz leírni hogy kell. Jó olvasgatást ;)
2016. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja és mivel mindig lóg valakivel nem tudod őket kivonni ebből sehogy se. Így is meg lehet oldani csak a kreativitásodon múlik.
2016. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!