Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs olyan nő akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs olyan nő akinek tetszene ha egy ffi rajongva imádja és alattvalóként viselkedik vele?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Van olyan nő csak keresned kell.
2013. ápr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kinek van szüksége egy szolgalelkű, szolgaságot kedvelő nem szabad emberre, aki mint egy marionett figura viselkedik?
2013. ápr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Erdemes lenne SWINGER partikra jarnod.
2013. ápr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de nekem nem kéne egy "papucs", szerintem az nem férfi...

Egy férfi legyen magabiztos és férfias..;)

2013. ápr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sràcok nem voltam eléggé pontos!Alap szituban mindenkivel arrogáns és domináns vagyok és csak annak az egy nőnek hódolok be aki a párom és szereti az ilyen játékokat!Amugy aki lepapucsozott annak azt üzenném,hogy amig nem ismer valakit ne itélje meg igy egyböl!Sok irigyem van,mert amugy elég sikeres ember vagyok,csak elnyomom azt az oldalam amelyikröl irtam!
2013. ápr. 21. 13:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Same problem here, kérdező :/
2013. ápr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem téged papucsoztalak le, hanem az olyan embereket, akik a nő alattvalói... Az a lényeg, hogy nem sok olyan nő van akinek ez tetszik, néha jó ha egy nő irányíthat, de nem mindig.. Szóval légy férfi.
2013. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"csak annak az egy nőnek hódolok be aki a párom és szereti az ilyen játékokat!"


Aki egyszer is behódól bárkinek, hogy effajta "játékot" játszon vele, függetlenül attól, hogy más emberrel szemben milyen(mondjuk az arrogancia is már egy mutató, hogy emberileg igen lent vagy)az nem szabad ember.

2013. ápr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Több van, mint hinnéd, de szerintem örülj, hogy nem találkoztál még ilyennel.
2013. ápr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hidd el barátom, van. Exem is ilyen volt.
2013. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!