Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szeretik a tinicsajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a tinicsajok az idősebb pasikat?

Figyelt kérdés

Én egy 20 feletti srác vagyok .

Barna haj / szem .

Magas

Szeretnék lány barátra vagy barátnőre szert tenni .

A fiatalabb lányok általában odavannak az idősebb pasikért szerintetek miért ?


2013. ápr. 22. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mind1? :) Örüljünk neki ;)
2013. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert könnyebb felnézni arra, aki idősebb.
2013. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag érettebbek, de ezt csak azért képzelik a tinicsajok, mert nem ismernek engem. 39/F
2013. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert imponál,ha egy idősebb pasi észrevesz és kezdeményez. Ezek a fiúk általában határozottabbak és érettebbek is.
2013. ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert érettebbeknek tűnnek, és mert unják a fiatalabb fiúk kétbalkezes próbálkozásait. :))
2013. ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem sajnos nem vesznek észre, de mondjuk huszonévesen úgy nézek ki, mint egy tini fiú. Ilyenkor irigylem, azokat akik férfiasan néznek ki és lehet egy vonzó, fiatal barátnőjük.
2013. ápr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!