Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hatodik randin még korai a szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatodik randin még korai a szex?

Figyelt kérdés
Huszonévesek vagyunk, nem tudjuk úgy megcsókolni a másikat, vagy puszit adni , hogy ne akarjunk egyből többet. Áthívott, hogy aludjak ott... Nektek korai lenne még? (egyszerűen csak érdekel másoknál ez korainak számít-e,én nem tartom annak, nekem nem ez határoz meg egy kapcsolatot) :)
2013. ápr. 22. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
huszonévesen vadidegenekkel eldöntetni,hogy szexelj-e vagy sem.....az a szép
2013. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
huszonévesen szeritnem az a lényeg hogy midneketten uyagnúgy akarjátok. Mint tudjuk több házassség indult már egyéjszakás kapcsolatból Hidd el nem ezen fog múlni a kapcsolat. Én a férjemmel annó kb másfél hét után feküdtem le, ezalatt mindennnap találkoztunk.
2013. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt akarod tudni egy ismeretlen (anonim) mit tenne a helyedben, de úgy hogy téged nem is érdekel? Egy ismeretlenre vagy kíváncsi akiről f*ngod sincs ki ő és mit csinál. Nem értem mire fel a kérdésed. Közvélemény kutatás?
2013. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, végülis közvélemény kutatás. Egyetlen kapcsolatom volt, 4 évig tartott ott sokat vártunk az volt az első mindkettőnknek így ez most nekem új, más. Vajon csak én érzem ezt úgy, hogy nem korai vagy azért fordult már elő mással is?...ezért érdekel. Azt egy szóval sem írtam, hogy vadidegen, csak, hogy nemrég kezdtünk randizni:)
2013. ápr. 22. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!