Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka annak, hogy a két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a két lány tesóm bármelyik fiút megkaphatja, én meg fiúként csak az elutasításokat kapom a csajoktól, sőt még ki is szoktak gúnyolni? Ez másnál is így van?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Az semmit sem jelent ,hogy van két nővéred. Magadra kell találj:D
2013. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Talán mert ők lányok?!

Esetleg kérj tőlük öltözködési (vagy csajozási) tanácsot vagy bármilyen tippet... Hátha jobb az ízlésük mint neked...

2013. ápr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fiatalabbak tőlem, de még ők is azt mondják, hogy olyan ronda vagyok, hogy sosem lesz barátnőm.
2013. ápr. 22. 20:04
 4/7 anonim ***** válasza:

-.- és te hallgatsz rájuk?

Nyomás ide: puafestival.hu/fórum

írd a bemutatkozásba, hogy T küldött

2013. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából én is mindiig is rondának láttam magam a tükörben, sokat is gúnyoltak lányok főleg középsuliban, de előtte lány tesóm kezdte a nagyobbik, hogy olyan ronda vagyok hogy sosem lesz barátnőm, aztán már a másik is ezzel jön meg folyton kinevet, hogy fúj, de ronda vagyok, nem kelenél te senkinek sem. Meg valamelyik nap a városban is egy csaj csak úgy elkezdett nevetgélni rajtam, ahogy meglátott. Eléggé fáj már ez nekem, sokszor gondolkozom az öngyilkosságon is, de eddig gyáva voltam megtenni, de talán egy nap megteszem, mert egyre jobban fáj, hogy így utálnak a csajok a külsőm miatt.
2013. ápr. 22. 20:28
 6/7 anonim ***** válasza:

a híres testvéri szeretet. én lány vagyok, nekem öcsém van (1 év van köztünk), fiatalabb korunkban engem is sokat bsztatott, neki már 13-14 éves korában voltak barátnői, én 15 évesen csókolóztam először... kénytelen leszel magasról tenni a húgaid hülyeségére, megtalálni magadat, és előbb-utóbb egy hozzád illő lány is jönni fog! ne ragadj le annál, hogy szerinted előnytelen a külsőd, én egyszerűen képtelenségnek tartom, hogy van olyan ember, aki senkinek nem tetszik.

mi lenne, ha elkezdenél mondjuk gitározni? a zenészekre fokozottabban buknak a nők! ;)

2013. ápr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem ezen múlik. Engem azért gúnyolnak ki, mert ronda vagyok, alacsony és dagadt.
2013. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!