Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehetne normális nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne normális nőt találni, vagy megismerni aki nem plázanő?

Figyelt kérdés
Mert akár merre járok, normális nőt nem igazán találtam az utamon, pedig szerintem az, hogy kedves legyen és normális nem nagy elvárás. Trolkodok kíméljenek....
2013. ápr. 23. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha igazán keresel, akkor találsz majd. Bárhol lehetnek, vonat, busz.. mostmár lessan strandon is :) vagy csak állomás, parkok, terek lenn az utcán :)
2013. ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
A plaza-n kivul.
2013. ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
SEHOL!
2013. ápr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos csak a csúnya nők közt vannak rendesek, akikhez nem tudok vonzódni. Minél szebb egy lány annál gonoszabb jellemre.
2013. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem minden a külső akkor sem. De még ahogyan te fogalmaztál " csúnya nők közt " sem akad erre fele normális. Vagy pénz érdekli vagy lelép egy baráttal vagy rokonnal. És normálisat főleg nehéz találni. Első válaszolónak igazad van lassan már strandolni is lehet lassan. De normális nőt akkor is nehéz ki fogni. :)
2013. ápr. 24. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!