Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csalnám az asszonyt! Ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalnám az asszonyt! Ötletek?

Figyelt kérdés

Adott egy nő, akivel régóta tervezgetjük a hancúrozást, de sehogy se akar összejönni. Elég messze lakik, de mivel ő jobban ráér, vállalná, hogy eljön abba a városba, ahol én lakom! Csakhogy! Ez egy kisváros, mindenki ismer mindenkit, nincs olyan olcsóbb motel, ahová mehetnénk.

Az autóban is megoldható lenne a dolog, viszont arra kérnék ötleteket, hogy mit hazudjak otthon az asszonynak, hová kell mennem? Ahová ő NEM jöhet... A barátaink mind közösek, így nem mondhatom azt, hogy átmegyek XY barátunkhoz, mert akkor ő is jönni akarna...

Na valaki mond valami okosat?



2013. ápr. 23. 14:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mert gyerekek is vannak...
2013. ápr. 23. 15:40
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Tudod ezt az én apám is eljátszotta, azóta sincs családja. Mi tesómmal összetartunk anyámmal, őt pedig egy féregnek tartjuk, ami persze nagyon fáj neki. Ezeket a dolgokat kalkuláld be te is, bár már régen rossz, hogy egyáltalán ilyesmi megfordult a fejedben, de meglesz a böjtje úgyis.
2013. ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
36%
Elmész munkatársaddal sörözni, elmész meccset nézni haverokkal, most van a Forma 1 idény, az is jó kamu lehet. :D
2013. ápr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%
Miért nem mondod azt a párodnak,hogy örülnél ha egy ideig nyitott kapcsolatban élnétek? Ő is szórakozhatna egy kicsit .. (meg ki tudja,hátha találna valakit aki értékeli őt !!! ) Akkor legalább nem kellene hazudoznod ! :/ Ez egy anonim oldal,a véleményt gondolom meg lehet mondani .Nagyon gáz amit csinálsz !!!! Erre nincs mentség ... ha valami nem klappol akkor meg kell beszélni,azon kell dolgozni ,hogy megjavuljanak a dolgok ,vagy otthagyni és utána keresni más nőt ... Nem sajnálnálak ha lebuknál !!!!!!!
2013. ápr. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%

A nyitott kapcsolatos korrekt.

Különben meg nem értem, ti mindennel elszámoltok otthon? Nem futhatsz össze egy rég-látott haverral, akit a középsuli/egyetem óta nem láttál?

2013. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sajnos az én apám is megsínylette a dolgot. Szerette anyámat, de más nők is felcsigázták az érdeklődését. Második lebukás után költözhetett elváltak. Én 3 éves voltam és még ott voltak az idősebb testvéreim. Anyámat kis mimóza nőnek tartotta, (az is volt) de betelt a pohár és elvált tőle. Apám ÉVEKIG!!!! depressziós volt utána. Bár nem kérdeztem kis gyermekként, hogy megbánta-e a hancúrt ezek után, de gondolom igen... Nem sok sikeres kapcsolata volt utána...

Így felnőve a megcsalást én a legnagyobb bűnnek tartom ami egy olyan felelőtlen hiba, amit ha az ember elkövet visszafordíthatatlanná tehet mindent. A gyerek nem kifogás a megcsalásra. Vagy mondd meg asszonynak hogy a gyerek miatt vagytok együtt, így hadd tegye ő is amit jónak lát. És akkor filózni sem kell mit monddj! :D

2013. nov. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!