Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi történik velem, ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem, ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Valamiért már semmi kedvem csajozni, ha van is lehetőség mondjuk egy csajra ráírni nem is izgat már, kihagyom, ellenben pár hónapja még minden lehetőséget kihasználtam volna neten Aztán, amikor a városban is vagyok haverokkal, nincs már meg az lelkesedés, hogy most nekem le kell szólítani egy csomó csajt, hátha bejövök valamelyiknek. Nem is motivál már semmit, hogy odamenjek hozzájuk, ha oda is megyek, elpoénkodom és úgy húzok el, hogy elérhetőséget sem kérek a csajtól. A vicc, hogy minden egyes nap arra vágyom, hogy legyen egy normális, aranyos, bájos barátnőm, vágyom a csókra, szexre, ölelésre és mégis ilyen furán viselkedem.
2013. ápr. 23. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyilván a szerelemre vágysz és nem csak egy futókalandra. Talán azért nem akarsz már csajozni mert arra vágysz ,hogy azt a lányt megtaláld akibe képes lennél beleszeretni és lehet az eddig nem volt azok a lányok között akikhez oda mentél.
2013. ápr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!