Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok fekete csajokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok fekete csajokat? Afrikai csajokat budapesten?

Figyelt kérdés
nagyon bejönek a néger csajok de sajna nagyon kevés van belőlük magyar országon :S merre vannak ha vannak pesten szívesen megismerkednék 1 el komoly kapcsolatra minden más megy csak lenne már 1 kajak olyan mint ha nem léteznének ebbe az országba:S jah és nem cigány csajokat akarokszal hülyeségel kiméljetek hanem Afrikai feketebörű csajokat :P
2013. ápr. 27. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ferihegy .
2013. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Budapest, VIII. ker. :D
2013. ápr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mért pont Budapest, VIII. ker.? mi van ott ararfelé? 1 csaj ismim ajánlott 1 bárt majd arra lenézek savanah club pesten
2013. ápr. 27. 15:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Debrecent elárasztották ezek a majmok, igaz férfiből több van sajnos.
2013. ápr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
debrecen sajna messze van :S bár nem értem mit majmozol bántotak valha is téged? okoztak kárt neked akár szóval is sértetek? komolyan mondom ez a nácizmus beteges csak azért mert valaki fekete sárga vagy tök mind1 mert nem fehér attól még 1000xer emberibb tud lenni mint 1 fehér!!!! ha nem lenél ijen vak akkor te magad is rájönél és tapasztalnád de az a baj hogy hiába pazarlom rád és a magadfajtákra a szavakat sajnos felesleges mert nem akkarjátok felfogni ami érdekes mert kurrrrva okosnak hiszitek magatokat mind1 ja és én szőke kékszemű vagyok és persze fehér de nem értem mi olyan nagy kunszt ebben születhetem volna cigánynak is vagy arabnak
2013. ápr. 28. 08:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Rásszístá!
2013. jún. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyapotültetvényen próbálkozz, sok sikert, bár tudtommal normális ember nem közösül majmokkal és más állatokkal.
2013. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
gyapotföldeken vagy aidspartners.com vagy nyócker
2014. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!