Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire kell jóban lennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell jóban lennem valakivel, hogy meghívhassam a bulimba? Meghívhatom ezt a srácot?

Figyelt kérdés

Ha jobb idő lesz,rendezek egy fürdős bulit. Nem sok barátom van,ha csak őket hívnám kb 6-8an lennénk-ha mindenki eljönne... De rajtuk kívül vannak olyanok,akikkel néha beszélgettem már,de nem volt alkalmunk jobban összeismerkedni. Közöttük van egy fiú,aki iszonyatosan bejön nekem. De sztem hülyének nézne,ha csak úgy elhívnám,hisz nem vagyok jóban vele,alig ismerem. Szerintetek? Ha sokan lennénk, 10-15en,akkor már nem lenne gáz elhívni azt a srácot is?:D

19/L


2013. ápr. 28. 11:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát hívj még pár olyan embert akivel hasonló mértékben vagy jóban mitn vele. Akkor nem lesz feltűnő, meg kívülállóként sem fogja érezni magát. Hazai pályán meg már te vagy előnyben:)
2013. ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!