Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha rátok mosolyogna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha rátok mosolyogna egy lány, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Visszamosolyognátok rá, vagy azon gondolkoznátok, hogy ő meg mit mosolyog? Ismeritek a lányt, de nem sűrűn beszéltek. Ha már párszor hozzáértetek a lányhoz, akkor esélyes, hogy visszamosolyogtok? Gondoltok arra, hogy tetszetek a lánynak?
2013. ápr. 28. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Mosolygok.Esetleg beszélgetés kezdeményezés
2013. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Visszamosolyognek
2013. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Keresek egy tükröt, és megnézem, hogy hülyén áll-e a hajam vagy ilyesmi.
2013. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen visszamosolyognék! Bíztatásnak venném és bátrabban mernék kezdeményezni.

F.

2013. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha csak így spontán, teljes mértékben váratlanul érne, először tuti hülyén néznék, de pár pillnat kapcsolás után tuti visszamosolyognék, és megkérdezném h ő is kéjgázozik :D
2013. ápr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jaj, ez a kéjgázos duma nagyon tetszik!:)
2013. ápr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én pénteken mentem a folyosón, és két csaj is rám vigyorgott, utána egész nap azon gondolkoztam, hogy mi lehetett ilyen vicces...


Végül nem jöttem rá, lehet csak alapból ilyen csúnya vagyok

2013. ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet megpróbálnék visszamosolyogni.
2013. ápr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát nem mostanság voltam középsulis, de akkoriban volt, hogy két cssaj folyton mosolygott, ha meglátott meg az egyik gyakra hátrafordult utánam és nézett. Mivel csúnya fiú vagyok, tisztában vagyok selejtes testi adottságaimmal nem tulajdonítottam neki nagy szerepet. Gondolom egy ilyen ritka ronda srácot muszá megnézni, bár azt haverom is megemlített, hogy ez már neki is sántít, gyanús a csajok viselkedése az irányomba.

Viszont van egy friss esetem is, megyek felfelé a mozgólépcsőn és meglát három csaj, egyből elkezdtek nevetgélni, kis tinik voltak, én már vén vagyok amúgy, huszonéves, igaz valamivel fiatalabbnak látszom mások szerint.

2013. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Odaülnék hozzá, a kezébe nyomnék egy windows alapú PDA-t, és megtanítanám programozni c# nyelvre, aztán amikor megtanult IRC chat-et írni önmagától, akkor talán szóbaállok vele :D
2013. máj. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!