Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » (12/F) Van egy lány az osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(12/F) Van egy lány az osztályomban aki nagyon tetszik de nem merem megkérdezni tőle hogy tetszeme neki mert félek hogy elutasít mert más országi vagyok és jövőre gimibe megyek és nem fogom már látni ezért mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 28. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Oda mész, és azt mondod hogy "Szia! Nem jössz el velem egy randira?".


FONTOS: Ne féjszbúkon kérdezd meg, ott nem veszik komolyan a lányok (szerintem).


14/f

2013. ápr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Hágd meg a padon kutyapózban.
2013. ápr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon sok barátnője van és mindig vele vannak szóval nem tudom megkérdezni.
2013. ápr. 28. 17:07
 4/9 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz a barátnőivel, menj oda egy próbát megér lehet hogy te is tetszel neki...
2013. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ne azt kérdezd meg hogy tetszel e neki hanem hívd el valahova csak ne a barátnői előtt

hívd félre vagy esetleg haverodat megkéred tartsa fel valami kamu kérdéssel aztán hirtelen megjelensz :D

2013. ápr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Attól tartok hogy kérdezgetnek majd engem meg őt is ha félre hívnám és a haverjaim nem tudják fel tartani azt a csapat lányt mivel nagyon sokan vannak.
2013. ápr. 28. 17:57
 7/9 anonim ***** válasza:
ne a csapat lányt tartsák fel a haverjaid hanem azt aki tetszik így elszakad a csapattól aztán jössz te :D vagy reggel jön suliba akkor biztos nem csapattal van
2013. ápr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja úgy nagyon kösz :)
2013. ápr. 28. 19:09
 9/9 anonim válasza:
szerintem meg, menjél recskázz spongyabobra fiam! :)
2013. máj. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!