Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mennyi idő után mennétek el randizni egy fiúval?

Figyelt kérdés
Hány nap/hét beszélgetés előzze meg? Érdemes komolyabban ismerkedni előtte vagy maradjon az első randira?
2013. ápr. 28. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
9999 nap :D most nem mennék el van barátom :D
2013. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a mostani pasimmal egyből randival kezdtem. Megdumáltunk a helyet és az időpontot, aztán ott ismerkedtünk igazából. De nem bántam meg, azóta együtt vagyunk :)

19/L

2013. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha alapban keveset beszélek vele írásban naponta, akkor legalább 2 hét levelezés után, hogy el tudjam dönteni, hogy van-e értelme, mert abból már le lehet szűrni az értékrendet célirányos kérdésekkel. Persze ez a teljesen ismeretlen vadidegen emberekre vonatkozik. Ha már máshonnan pl. munkahelyről alapban ismerem valamennyire, akkor viszont pár nap beszélgetés is elég ahhoz, hogy első randira elmenjek vele. 30N
2013. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki a srác azonnal, ha nem akkor soha.
2013. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem kell ezt túlgondolni. Nem kell semminek megelőznie a randit, mármint hol akarsz vele beszélgetni, ha nem a randin? Ha valaki elhív, akkor általában elmegyek, ennyi :D
2013. ápr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!