Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak Baranyában olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak Baranyában olyan közösségek, ahol mozgássérültek, törpék, fogyatékosok, vagy testi hibákkal rendelkezők tudnak randizgatni, párt keresni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 13:50
 1/9 ivilicious ***** válasza:
azért van különbség a testi hiba,'törpizmus',mozgássérültség és a fogyatékosság között...de biztos van..közösségük tuti van, ott meg lehet párt találni
2013. ápr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te melyik vagy?
2013. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vigyázz a szavakkal, mert pl a törpe erősen sértő és diszkriminatív. Ajánlanám helyette a ''vertikálisan hátrányos helyzetű ember'' megnevezést.
2013. ápr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2-es : picike vagyok. De van kis testi hibám is az ujjaim terén. :(
2013. ápr. 29. 13:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért az alacsony ember meg a törpe nem ugyanaz.. Nem hiszem hogy jó ötlet lenne ilyen helyen keresgélned. Gondolom az van benned, hogy ott jobban elfogadnának, de ez nem valószínű.
2013. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Te is beletartozol az egyik csoportba,vagy ott nagyobb esélyben reménykedsz?

Amúgy a "törpe" olyan,mint a "néger".Csak az mondhatja,aki maga is az,vagy van ilyen barátja/rokona.

Jobban szeretik a "kisembert"

2013. ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen. én kisember vagyok, , viszont a baráti társaságban törpének becéznek, szóval nekem nem sértő. Persze ha egy idegen mondaná, húznám a szemöldököm
2013. ápr. 29. 14:03
 8/9 anonim ***** válasza:

A Mozgássérült Egyesületek (MEOSZ) helyi csoportjának a tagjai néha összejönnek. Ha van valamilyen testi fogyatékosságod, akkor be tudsz lépni oda.

Bár ez nem garancia semmire, mert lehet, hogy a neked megfelelő nemből és korosztályból kevés az aktív tag.

2014. jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Viszont az egyesületnek van internetes társkeresője.
2014. jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!