Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is szánalmas, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szánalmas, ha egy srác abban reménykedik, hogy van valahol egyetlen egy lány, aki úgy tudja elfogadni amilyen ő külsőre és nem akarja megváltoztatni sem külsőre?

Figyelt kérdés
Alacsony, ronda, sovány srác vagyok. Tudom nevetséges, de folyton abban reménykedem, hogy valaki így is el tud fogadni, nem akar izomállattá gyúratni vagy magasabbá növeszteni műtéttel, arcplasztikáztatni.
2013. ápr. 29. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem szánalmas, ez lenne szerintem a normális, hogy emberek úgy jönnek össze, hogy el tudják fogadni a másik külső / belső "hibáit", nem pedig megpróbálják megváltoztatni azokat.
2013. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Teljesen normális hozzáállás.

Kivéve azt, hogy SOHA nem mondd magadra, hogy ronda, mert azért látnak mások rondának, mert te annak látod magad.

2013. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Plusz pont azért, hogy nem az összes lánynak akarsz tetszeni, hanem megelégedsz eggyel, aki elfogad úgy, ahogy vagy. Sőt, még értékel is esetleg - ez lenne az igazi cél! :)
2013. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

egyszer egy nagyon ronda fiúba voltam szerelmes.. mindenki kérdezgette, hogy mégis hogy-hogy BELÉ?? egyszerű: nagy dumás volt, humoros, figyelmes. sose láttam rondának.

egy nő szemében nem attól ronda valaki, hogy alacsony, elállnak a fülei, soványabbka-kövérebbke. attól, ha ápolatlan, önbizalomhiányos és sajnáltatja magát. mindenki állat jó pasivá tud változni, ha bátor (:

2013. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Négyessel egyetértek, engem is sokkal inkább a stílus, az önbizalom, a határozottság, a humor fog meg.


Ha a világ legszebb pasija állna elém, de határozatlan, tutyimutyi, stílustalan szerencsétlen, szótlan lenne, akkor sem kellene!

2013. ápr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Mondanám, hogy tegyél ellene valamit, de elkezdenél bombázni kifogásokkal, ahogy az összes többi ilyen. Akarat zéró. Mert csak sírni tudnak az ilyenek, de tenni a gond ellen nem.

Ismertem egy embert, akinek olyanok voltak a fogai, mint egy kerítés, amibe belehajtott egy Ifa, a képe, mint egy duplasajtos pizza, a keze meg inkább volt fogpiszkáló, mint végtag, a haja meg elmehetett volna gólyafészeknek. Persze senkinek nem kellett. Fogta magát, elkezdett újságot kihordani, meg korrepetálni és rendbe rakta magát. Nem azért, hogy másoknak imponáljon, hanem magának akart tetszeni.

Mindennek ára van, de, ha igazán akarod, meg fogod fizetni. Ha nem, akkor sajnáld magad tovább.

2013. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 A fog azért kicsit más téma, arra én is azt mondom, ha valakinek nagyon csúnya (mondjuk ha ilyen ijesztő hatást kelt) tegye rendbe. De nem kell mindenkinek modellarcú izomállatnak lennie ahhoz, hogy valakinek tetsszen, azt hiszem.
2013. ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4 Ezek az önbizalom és egyéb dolgok csak akkor működnek, ha valaki átlagos. Ha valaki annyira átlag alatti, mint én, azon már nem lehet segíteni.
2013. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Már hiányoltalak nyolcas, vártam mikor ütöd fel a fejed. Hiába akarod elhitetni vele, hogy te vagy a legalja, hogy tőled csak jobb lehet, ez annyit segít, mint tank ellen a hógolyó.
2013. ápr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: Örülök, hogy hiányoztam neked. Csak a te kedvedért írtam ám ezt most ide :D De attól még igaz, hogy egy alacsony dagadék vagyok visszataszító külsővel :)
2013. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!