Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátnőmmel mind a ketten 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel mind a ketten 17 évesek vagyunk. Szeretünk táncolni, és keresnénk egy kulturált szórakozóhelyet Budapesten?

Figyelt kérdés
(11. ker. Közelében), ahol lehet táncolni (nem technora), iszogatni (nem lerészegedni) meg lehetőség szerint be is engednek. Tudtok ilyet? És ahol normális a társaság. Tehát nem a megszokott 16-17 éves plázacicák és fiúik. L17
2013. ápr. 29. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
hát sajnos annak az esélye hogy ilyen helyet találjatok kb egyenlő a nullával :/
2013. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor maradjatok a házibuliknál...Nem igazán vannak már ilyen szolid helyek :/

17F

2013. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos én is így látom. Az a baj, hogy a baráti körünkben lévő házibulik is csak a lerészegedésről szólnak és mindenki mindenkivel mindenhol..Nem tudom hol lehetne kulturáltan szórakozni.
2013. ápr. 29. 20:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Már hogy ne lennének ilyen szolid helyek... Az más kérdés, hogy méreg drágák. De nézz be mondjuk az V. kerületbe, jóformán csak ilyenek vannak kérdező, amiről te beszélsz. :)
2013. ápr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, kérdés, mennyire lenne bátorságotok pl. egy drága jazz bárba menni. Oda pl. általában elő is írják, hogy ki kell öltözni. Az italokból sem az olcsó lónyálakra kell számítani.
2013. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor kicsit fura lehet bulik terén a baráti köröd. Nálunk kikapcsolódásról szólnak ezek, és nem arról, hogy összekeljen szedni valakit a detoxikálóba :D

(kettes voltam)

Előttem szólókhoz csatlakoznék, de azok tényleg drágák és inkább az idősebb korosztályok járnak oda.

2013. ápr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az UP! the club Kelenföldön milyen hely? Nem jártatok még ott?
2013. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen normális, hogy ilyen helyet kerestek, a kikapcsolódás nem mindenkinek ugyan azt jelenti. Én inkább büszke vagyok rátok, kevés a 17 éves, aki nem megbaszatni akarja magát részegen egy buliban.

Az a baj, hogy nagyon olyan hely nincs, ami ilyen nyugodt. A részegeknek mindegy a hely minősége és a zene. Az 1001-et javasoltam volna, de ott nem nagyon lehet táncolni.

2013. ápr. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!