Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy baráti társaságom, úgy vagyunk hogy három testvér (két lány egy fiú-őt nevezzük G-nek), egy másik srác és én. Az történt, hogy egy buli alkalmával én rájöttem, hogy nekem tetszik G. Elszóltam magam az egyik nővérének, de megbeszéltük, hogy el is felejtjük, de közben bennem meg erősödik a dolog. Rá két napra találkoztam a két fiúval, és mikor hazafelé mentek, a G. elmondta a másik srácnak, hogy tetszem neki (én is észrevettem mert olyanokat mond és úgy néz rám, a többieknek is feltűnt mint kiderült). A bökkenő, hogy barátnője van fél éve, de nem szerelmes a lányba. Nem akarom szétszedni őket de szerintetek van értelme várnom rá? én 18/l ő 20/f

2013. ápr. 29. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
mivan?
2013. ápr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha te tetszel neki dobja a csajt
2013. ápr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kinek van barátnője? G-nek? Vagy a másik srácnak? De neked G tetszik, nem? Vagy a másik srác?
2013. ápr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

G-nek van barátnője, és ő tetszik nekem. A másik srácnak mondta el, hogy én is neki.

Bocsi ha zavaros de nem tudom jobban leírni, a sztori is zavaros :(

2013. ápr. 29. 23:20
 5/10 anonim ***** válasza:
A helyedben? Keresnék egy random srácot akinek semmi köze sincs az ismerőseimhez. De te amit tenni fogsz: Lefekszel 'G'-vel.
2013. ápr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"hogy barátnője van fél éve, de nem szerelmes a lányba"


mi itt a gond?? ha nem szerelmes, akkor hajtsa el, és a tied lehet :) de sztem csak dugni akar

2013. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Imádom az ilyen sztorikat, ha már szappanoperákat nem nézek, legalább ilyeneket olvasgathatok. :D Amúgy ha G nem szerelmes a barátnőjébe, akkor minek vannak együtt. Vagy honnan tudod, hogy nem az.
2013. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azért van a lánnyal mert sajnálja, a csaj odavan érte ő meg próbálkozott belezúgni csak nem sikerült neki, és ezt ő mondta a tesójának. nem az a tipus aki csak ,,arra'' megy
2013. ápr. 29. 23:27
 9/10 anonim ***** válasza:
"próbálkozott belezúgni" :D
2013. ápr. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jó mindegy köszi annak aki normális válasz adott
2013. ápr. 29. 23:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!